Sisukord

Veebiseminar - Teavitatud nõusoleku aktuaalseid probleeme

Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on vältida vaidlusi patsientidega ning vaidluste tekkimisel need edukalt lahendada. Selleks tutvustatakse veebiseminaril teavitatud nõusoleku õiguslikku regulatsiooni ning jagatakse praktilisi soovitusi selleks, et tervishoiuasutus suudaks vaidluse korral tõendada kõigi kohustuste täitmist. 


Sihtrühm

Veebiseminar on mõeldud eelkõige tervishoiuasutuste juhtidele ja juhtivtöötajatele, kuid samuti kõigile meditsiinitöötajatele ning meditsiiniõigusest huvitatutele. 


Teemad

Veebiseminaril käsitletakse alljärgnevaid teemasid:

  • Teavitatud nõusoleku olulisus.
  • Patsiendi teavitamise ulatus.
  • Probleemid tõendamisega.

Aeg ja maht

23. märts 2016, kell 13.00 - 14.30.


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Keijo_Lindeberg 2015

Keijo Lindeberg - Advokaadibüroo LMP juhtivpartner/vandeadvokaat.

Keijo Lindeberg on kogenud kohtuadvokaadina spetsialiseerunud eelkõige vaidluste lahendamisele kohtuväliselt ning kohtus. Tema peamisteks tegevusvaldkondadeks on äriõigus, tööõigus, meditsiiniõigus, ehitus ja planeerimine, pankrotiõigus ning kindlustusõigus.


Maksumus

49 € + km!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Kristiina Kaarna videoettekanne 31.10.2017 toimunud Addenda Riigihangete konverentsilt teemal „Uued piirangud teistele isikutele tuginemisel“

  31.10.2017 toimus Coca-Cola Plazas järjekordne Addenda korraldatav Riigihangete konverents – „Uued suunad“, mille raames toimus Kristiina Kaarna ettekanne teemal „Uued piirangud teistele isikutele tuginemisel“. Kristiina Kaarna tutvustas, mis seos on alltöövõtu piirangute ja turusolkimise väljajuurimise võimaluste vahel. Ettekande video on kättesaadav ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu