Sisukord

24/7 koolitus - Aastaaruande 2021 audiitorkontroll (2 ak.h)

Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 15. detsembril 2021.


Eesmärk

Audiitortegevuse seaduses on paika pandud, kellele ja millistel tingimustel on audiitorkontroll, audit või ülevaatus kohustuslik. Audiitori hinnangu eesmärk on tõsta ettevõtte ja asutuse finantsinformatsiooni usaldatavust, mis aitab tagada klientide ja partnerite usalduse ning samuti pakub väärtuslikku teavet juhtimisel.

Kuidas valmistuda audiitori tulekuks? Milliste inventuuride läbiviimisest tuleb eelnevalt teavitada audiitorit? Millal oleks see mõistlik läbi viia vaheaudit? Sellest kõigest kuulete täpsemalt Anne Nuudi koolitusel, kus juhime tähelepanu asjaoludele, mida vaatavad ja hindavad audiitorid auditi läbiviimisel ning kuidas valmib hea ja tähtaegselt esitatud majandusaasta aruanne.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, kuidas valmistuda audiitori tulekuks
  • teab, millist infot on vaja audiitorile edastada
  • teab, kuidas valmib hea ja tähtaegselt esitatud majandusaasta aruanne

Sihtrühm

Pearaamatupidajad, raamatupidajad, finantsjuhid ja kõik teised, kes on seotud majandusaasta aruande koostamisega


Teemad

Anne Nuut käsitleb koolitusel järgmisi teemasid:

  • kellele on audiitorkontroll kohustuslik
  • ülevaatus või audit
  • millele keskendub audiitor
  • kuidas valmistuda audiitori tulekuks
  • inventuurid, milliste inventuuride läbiviimisest tuleb eelnevalt teavitada audiitorit
  • mis on vaheaudit ja millal oleks see mõistlik läbi viia
  • suhtlus audiitoriga  - kas ainult audiitorkontrolli käigus või oleks see mõistlik ka keerukamate probleemide lahendamisel
  • kuidas valmib hea ja tähtaegselt esitatud majandusaasta aruanne

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Anne Nuut

ANNE NUUT, VANNUTATUD AUDIITOR, ANTIMAR AUDIITORID JUHATUSE LIIGE.

Anne Nuut on lõpetanud TPI raamatupidamise erialal ja tegelenud sellel alal kogu elu. Olles audiitor, puutub ta oma töös pidevalt kokku raamatupidajate murede ja probleemidega. Aastaid on ta olnud ka koolitajaks erinevatel raamatupidajatele suunatud kursustel ja koolitustel.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

65 € + km (78,00 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

 Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!   

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.