Sisukord

24/7 koolitus - Rahavoogude aruande koostamine - enamlevinud vead ja praktilised näited (2 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Rahavoogude aruanne on raamatupidamise aastaaruande koosseisus kindlasti üks keerulisemaid aruandeid, kuna andmeid selle aruande koostamiseks ei saa alati võtta otse bilansist või kasumiaruandest. Rahavoogude aruande eesmärk on anda ülevaade ettevõtte kõikidest raha sissetulekutest ja väljaminekutest.  Rahavoogude aruanne on oluline, et hinnata ettevõtte võimet genereerida raha ja raha ekvivalente, mis on omakorda aluseks ettevõtte väärtuse hindamisel. 

Koolitusel annab Maire Otsus-Carpenter ülevaate sellest, mida rahavoogude aruanne täpsemalt näitab ning, mida asjatundlik kasutaja sellest välja võib lugeda. Lisaks sellele annab Maire praktilisi soovitusi, kuidas aruannet koostada ja kuidas sellest vead üles leida! 

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

 • teab, mis on rahavoogude aruande eesmärk ja üldpõhimõtted
 • oskab koostada rahavoogude aruannet
 • teab erinevaid aruande koostamise meetodeid
 • teab konsolideeritud aruande eripäradest

Sihtrühm

Pearaamatupidajad, raamatupidajad, finantsjuhid


Teemad

Maire Otsus-Carpenter käsitleb koolitusel järgmisi teemasid:

 • rahavoogude aruande eesmärk ja koostamise üldpõhimõtted
 • rahavoogude aruande koostamine
  • otsemeetod
  • kaudmeetod
 • välisvaluutatehingute kajastamine rahavoogude aruandes
 • konsolideeritud rahavoogude aruanne
  • välisriigis asuva tütarettevõtte rahavoogude aruande konsolideerimine

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Maire Otsus-Carpenter 113x113

MAIRE OTSUS-CARPENTER, FINANTSKONSULTANT JA KOOLITAJA

Maire Otsus-Carpenter on lõpetanud Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi erialal, tegutsenud nii pearaamatupidajana kui audiitorina. Ta omab pikaajalist raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkonna koolitaja kogemust. On tegutsenud lepingulise lektorina Mainori Kõrgkoolis ja Tallinna Ülikoolis. Koolitusfirmas Addenda on Maire Otsus-Carpenter koolitanud alates aastast 2007. Alates 1994. a. on Maire Otsus-Carpenter vandeaudiitor ning kuulub Eesti Audiitorkogusse.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

95 € + km (115,90 €).


Maksumus sisaldab

 Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.