Sisukord

A2P riigihanked - Priit Lätt ja üllatusesineja debatt

Jaga

Pildid / Addenda-10


Addenda on rigihangete valdkonnas koolitusi läbi viinud juba 10 aastat!

Seekordne debatt on 2012. aasta kuumematel teemadel antud valdkonnas, kus esinevad läbi aegade tunnustatud lektorid.

Koolituspäev koosneb kahest osast - riigihangete töötoast ja ühisest diskussioonipaneelist.

9.30- 10.00 Hommikukohv ja registreerimine
10.00- 14.00 Addenda tervitus ja
riigihangete töötuba (kohvipaus 12.00- 12.15)

Töötoas käsitletakse nii loengu kui debati-vormis järgmiseid teemasid:

  • Hankelepingute muutmine, sh õigusaktides tehtud muudatuste mõju hankelepingutele (nt maksukoormuse kasv kui õigustus hinna muutmiseks lepingus) – aktuaalne täna nt teede-ehituses
  • Hindamiskriteeriumid: majanduslik soodsus vs madalaim hind (igikestev probleem ja etteheide, et määravaks on tihtipeale vaid odavaim pakkumus, mis aga mõjutab kvaliteeti ja tekitab „objektidelt ärajooksmise“ olukordi)
  • Alapakkumuste välistamise tõhusad võimalused – riik arvab, et RHS regulatsioon on piisav, kuid minu arvates ei ole see nii!
  • Keskkonnahoiu aspektide arvestamine riigihangetes, nt elektrienergia hanked (eriti aktuaalne seoses 01.01.2013 avaneva elektrituruga)
  • Raamlepingute alusel korraldatavad minikonkursid – mis on hankijate kohustused selliste minikonkursside läbiviimisel, sh kas lepingu sõlmimise kohustuslik ooteaeg (14 päeva) laieneb?


Töötuba viivad läbi

Pildid / - Priit_Lätt_v

Priit Lätt, advokaadibüroo GLIMSTEDT riigihangete praktikagrupi juht ja vandeadvokaat.
Advokaadibüroo GLIMSTEDT on tuntud ja kõrgelt hinnatud oma riigihangete praksise poolest ning kõnealuste küsimustega tegeleb selleks eraldi loodud töögrupp, mida juhib Priit Lätt ja kuhu kuulub kolm advokaati. Riigihangete töögrupp on nõustanud nii hankijaid kui ka pakkujaid riigihangetes kogumaksumusega üle 150 miljoni euro ning näiteks osalenud esindajana rohkem kui 100 riigihankevaidluses vaidlustuskomisjonis ja kohtutes, sealhulgas Riigikohtus.

 

Üllatusesineja

 
14.00- 15.00 Lõuna
15.00- 17.00 Ühine diskussioonipaneel ja päeva kokkuvõte

10 juhtimise viga ja 10 soovitust vigade parandamiseks või vältimiseks

Pildid / - Helle_Kahro

Helle Kahro, omandanud kõrgariduse filoloogias (TPI), täiendusharidus psühhoteraapias (Kanada Ericksoni Ülikooli 3-aastane programm). 10- aastane koolitaja- ja konsultandikogemus. Läbinud erinevaid suhtlemisalaseid ja kehateraapiaalaseid koolitusi (alexandertehnika, vägivallatu suhtlemine). 

Pildid / - Urmas_Roosimagi  Urmas Roosimägi on brigaadikindral ja Eesti reservkaitseväelane alates 2009. aastast.
Urmas Roosimägi alustas oma sõjaväeteenistust 1980ndal aastal, pärast Kiievi Kõrgema Õhutõrje-Raketiinseneride Sõjakooli lõpetamist, Nõukogude Armees, tõustes rühmaülemast väeosaülemaks. Hiljem täitnud ka maaväe ülema, peastaabi ülema ja kaitseväe juhataja KT ülesandeid. Hetkel tegeleb Urmas eraettevõtlusega.

Mis on suurepärane juhtimine ja kuidas seda saavutada kahjustamata ennast ja oma töötajaid. Juhid on erinevad ja viljeletakse mitmeid juhtimisstiile, küll aga on juhtimisvigu, mida ei tohiks iialgi teha.
Diskussioonipaneelil toob peamised juhtimisvead välja reserv - brigaadikindral Urmas Roosimägi ja vigadele aitab lahendusi leida psühholoog Helle Kahro.

Arutelu käigus tuuakse välja juhtimise vead ja nende võimalikud tagajärjed nii juhtidele endile kui ka töötajatele. Lisaks räägitakse, kuidas vigu vältida ja millistesse rollidesse töötajad asetatakse juhtimisvigade tagajärjel. Helle Kahro annab näpunäiteid, kuidas erinevates rollides ennast kahjustamata toimida.

Diskussioonpaneeli rikastavad erinevad videod juhtidega nende juhtimisvigadest ja kogemustest olukordade lahendamisel.

Toimumiskoht ja aeg

Pildid / - HotelEuroopa_vertikaal

25. oktoober 2012, kell 09.30-17.00 hotelllis Euroopa, Paadi 5 Tallinn.

NB! Parkimine Ahtri 3 Europarklas, päev 2 EUR


Maksumus

R
egistreerides oktoobris on hind 99 €.
Hindadele lisandub käibemaks 20%.


Tasumine  Pildid / - A2P-tempel

Koolituse tellimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille tasumist ootame OÜ Addenda arveldusarvele 333037710001 Sampo pangas.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palume teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


A2P - 10 aastat kogemust ühes päevas üldinfo SIIN.


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu lõpetamine katseajal

Töölepingu seaduse (TLS) § 86 lõikest 1 tuleneb tööandjale õigus töölepingu lõpetamiseks katseajal. TLS § 6 lg 1 kohaselt on katseaja eesmärgiks hinnata, kas töötaja tervis, teadmised, oskused, võimed ja isikuomadused vastavad tasemele, mida nõutakse töö tegemisel. TLS § 86 lõike 4 kohaselt ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu