Sisukord

FINANTSTREFF 2019

Registreeri koolitusele
Jaga

Eeltutvustus

 

FinantsTreff 2019 on finants- ja raamatupidamise valdkonna suursündmus, mille käigus toome osalejateni aktuaalse ja laia teemavaliku, et saada praktikutelt juhiseid ning head nõu igapäevaseks toimimiseks! 

Finantstrefil toimuvad avaettekande järgselt loengud kolmes saalis paralleelselt. Eesti parimad audiitorid ja maksuspetsialistid, tippjuristid ning teisted finantsala spetsialistid keskenduvad lühikestes, haaravates ettekannetes kõige olulisemale infole, milleta igapäevases töös täna enam hakkama ei saa! 

  • Toome Teieni aktuaalsed maksumuudatused.
  • Kõneleme muudatustest, mis ootavad ees tervet raamatupidamise valdkonda.
  • Audiitorid jagavad oma tähelepanekuid ning soovitusi seoses eesseisva majandusaasta aruandega.
  • Paralleelsaalid jagunevad aktuaalsete juriidiliste ning raamatupidamislike küsimuste vahel, toimuvad spetsiaalettekanded tegevjuhtidele ning juhatuse liikmetele. 

Finantstreffi võlu seisneb selles, et saad oma koolituspäeva ise koostada valides terve päeva vältel toimuvatest koolitusteemadest just need, mis kõige enam huvi pakuvad! 

NB! Taaskord salvestame paralleelsaalides toimuvad ettekanded! Salvestisi on võimalik soovijatel kuulata lisatasu eest! Hind 49 eurot +km! Järelkuulamise õigus kehtib 30 päeva alates keskkonda sisenemise parooli saatmisest Addenda OÜ poolt. Salvestised on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.


Sihtrühm

Era- ja avaliku sektori raamatupidajad, finantsistid, siseaudiitorid ning ettevõtete tegevjuhid ja juhatuse liikmed.


Teemad

Tagamaks teemade aktuaalsuse, avalikustame FinantsTreff 2019 kava hiljemalt 27. augustil 2019!


Aeg ja maht

5. novembril 2019 kell 10.0017.00
Järgneb ühine filmivaatamine. Filmivaliku täpsustame 1 kuu enne sündmuse toimumist!


Toimumiskoht

COCA-COLA PLAZA, Hobujaama 5, 10151 Tallinn.
Koolitusele pääseb kino Hobujaama tänava poolsest uksest!
NB! Parkimine Ahtri 3 Europarklas, päev 3,50 €.


Meetodid

  • Kolmes paralleelses ruumis toimuvad ülipõnevad ettekanded kestvusega 40 minutit.
  • Osalejatel on võimalus valida ettekannete kavast endale meelisloengud. Iga ettekande järgselt saavad osalejad liikuda soovi korral teise saali.
  • NB! Kõik ettekanded salvestatakse ning neid on võimalus 30 päeva jooksul järele kuulata! Osalejate õppematerjalide kausta vahel on kõikide koolitajate ettekanded!
  • Päeva lõpetame ühise filmivaatamisega!

NB! Kõik ettekanded salvestatakse ning neid on võimalus 30 päeva jooksul järele kuulata (salvestuste järelkuulamine on tasuline)! Osalejate õppematerjalide kausta vahel on kõikide koolitajate ettekanded!


Maksumus

Soodushind kuni 30. septembrini registreerijatele 199 € + km!
Kuni 20. oktoobrini 2019 kehtib sodushind 209 € + km. 
Hilisematele registreerijatele kehtib tavahind 239 € + km.

NB! Taaskord salvestame paralleelsaalides toimuvad ettekanded, kokku 12 ettekannet. Salvestisi on võimalik soovijatel kuulata lisatasu eest! Hind 49 eurot +km! Järelkuulamise õigus kehtib 30 päeva alates keskkonda sisenemise parooli saatmisest Addenda OÜ poolt. Salvestised on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

osalemist Finantstrefil, elektroonilisi õppematerjale, toitlustust ning tõendit konverentsil osalemise kohta!


Tasumine

Konverentsile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Avalikule sektorile genereerime paralleelselt nii pdf kui ka e-arve. 


Loobumine

Konverentsist loobumisel palume teatada kirjalikult vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% konverentsi maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - Kristina Paal

Kristina Paal
+372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee
 

Registreeri koolitusele
Jaga

Arengukoostöö projekt sai joone alla

Eesti Välisministeeriumi poolt rahastatud Arengukoostöö projekt 107-2018-A „Kompleksne õppemetoodikate kasutamine ja mõjus õpetamine kõrghariduse omandamisel Valgevene ülikoolides“ sai joone alla.  Terve aasta kestnud projekti käigus uurisime koostöös Valgevene Riikliku Tehnikaülikooliga inseneride, mehhaanikute ja teiste tehnikaerialade ülikooli ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.