Sisukord

24/7 Veebiseminar - Kodukontori kulud uue maksuseaduse valguses. Koolitaja: Epp Lumiste

Jaga

 

Pildid / - 24_7

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud veebiseminari täpselt siis, kui Teile see sobib!
Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning kinnituskirja, kust leiate ligipääsu veebiseminari keskkonda. Materjalid saate alla laadida ning seminari salvestust kuulata/vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.


Eeltutvustus

Kodukontori pidamine on muutunud tavaliseks nähtuseks ja seetõttu on oluline teada selle pidamisega seotud maksuriske. Seminaril annab vandeadvokaat Epp Lumiste ülevaate kodukontorist ja sellega seonduvate kulude maksustamisest. Seminar keskendub kodukontori pidamisega seonduvatele maksuõiguslikele aspektidele ning ühtlasi annab praktilisi näpunäiteid võimalike maksuriskide maandamiseks.


Sihtrühm

Raamatupidajad, ettevõtete juhid ning kõik, kes tunnevad antud teema vastu huvi.


Teemad

Veebiseminaril käsitleme teemasid:

  • paindlikuma töökeskkonna loomine
  • kodukontoriga seonduvate kulude käibemaksu maha arvamine
  • kodukontoriga seonduvad tulumaksu riskid
  • kas ja kuidas mõjutab töölepingu alusel töötava töötaja majutamiseks sätestatud eritingimused kodukontori maksustamist
  • millal on kodukontori kulude kandmine erisoodustus
  • mida peab arvestama töötaja, kes saab kodukontoris töötamise eest tööandjalt rahalist hüve – vaatame ka 2018. a jõustunud tulumaksuvaba miinimumi, maksuarvestust ja aastase tulu konteksti

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda veebiseminaride keskkonnas seminarid.addenda.ee!
Seminari kestus on kaks akadeemilist tundi.


Koolitajad

Pildid / - Epp Lumiste 113x113

Epp Lumiste on Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ning Eesti Advokatuuri liige

Epp Lumiste on omandanud 2007. a MA Rahvusvahelise Ülikooli Audentes õigusteaduskonnas ning täiendanud end 2010. a. George Washington University’s, omandades seal LL.M. (Master of Laws). Epp kirjutab perioodiliselt õigusteemalisi artikleid väljaandele Raamatupidamisuudised ning annab õigusalaseid loenguid Rocca al Mare Kooli õpilastele.


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite. Veebiseminaride keskkonna kasutustingimustega saate tutvuda siin.
Veebiseminaride keskkond on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine 59 € + km ning väljastame sellekohase koolitusarve.


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.
Veebiseminaride keskkond on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatav kolmandatele isikutele.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
+372 670 6606

addenda@addenda.ee

 


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Töös esinevatest puudustest teavitamine

Juhul, kui tellija avastab töös puuduseid, tuleb tal nendest töövõtjat teavitada. Seekordses uudisnupus tuleb juttu sellest, millal tellija seda tegema peab ning mis saab siis, kuid tellija on teavituse teinud hilinenult. Oma majandus- ja kutsetegevuses tegutsev tellija peab valminud töö viivitamatult üle vaatama või üle vaadata laskma. Juhul, kui avastatakse mittevastavused, tuleb ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.