Sisukord

24/7 koolitus - Kuidas kaugtööl ja muutuva töökorralduse sees säilitada motivatsiooni ja vähendada stressi? (e-õpe)

Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 14. jaanuaril 2021.


Eesmärk

Koroonaviiruse tingimustes on toimunud muudatused töökorralduses ning kaugtööga seotud küsimustest pole võimalik mööda vaadata. On tekkimas uus töökultuur, mis meid kõiki mõjutab. Meeskonnaga suhtlemine toimub distantsilt ning selleks on vaja uusi oskusi ja teadmisi.
Kuidas toimida nii, et muudatused töökorralduses ei tekitaks stressi? Kuidas muutuva töökorralduse sees säilitada motivatsioon? Kuidas olla teistele toeks ja arenguvitamiiniks? Mida teha hea koostöö kliima hüvanguks? Nendele küsimustele saate vastused kui osalete psühholoog ja koolitaja Tiina Saar-Veelmaa koolitusel, kus Tiina Saar-Veelmaa annab osalejatele oskusi ja teadmisi, kuidas kaugteel ja muutuva töökorralduse sees säilitada motivatsiooni ja vähendada stressi. 

Õpiväljundina koolituse läbinu:

  • teab kuidas vähendada koroonaviiruse tingimustes stressi
  • teab kuidas olla toeks kolleegidele
  • teab, kuidas luua head koostöö kliimat

Sihtrühm

Kõik, kes on hoolivad õnnest ja tervisest muudatuste kiuste


Teemad

Tiina Saar-Veelmaa käsitleb koolitusel järgmisi teemasid:

  • uue ajastu töökultuur, kuidas see meid mõjutab
  • ikigai, hygge, fika ja õnnevalem eneseteostuseks
  • kuidas hoida enda maavarasid ja olla teistele arenguvitamiiniks
  • stressi ennetamise 12+6 aspekti
  • rituaalid hea koostöö kliima hüvanguks

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Tiina Saar-Veelmaa

Tiina Saar-Veelmaa on psühholoog, koolitaja, konsultant ja nõustaja, kelle peamisteks uurimisteemadeks on tööõnn, uue ajastu juhtimine, tasakaalus elu ja tervikliku töökultuuri disain

Aastatel 2011-2017 tegutses Tiina Saar-Veelmaa tarkvaraarendusettevõtte AS Proekspert tööõnnespetsialistina ja disainis omanäolise personalifilosoofia, millega võitis 2017. aastal Euroopa äriauhindade konkursil: European Excellence Awards in Human Resources, I koha kategoorias Future Workplace 4.0, edestades sellega Coca-Cola European Partners Germanyit, Deutsche Telekomi ja Henkelit. Oma valdkonnas on ta innustanud sadu Eesti organisatsioone, tuhandeid töötajaid ja tööotsijaid. Tiina Saar-Veelmaa on hariduselt psühholoog, organisatsiooni käitumise magister ja psühhodraama lavastaja. 2018 aastal kaitses ta Tallinna Tehnikaülikoolis teadustöö teemal "Isikliku eneseteostuse instrumendi, tööõnnevalemi loomine ja selle teostamine indiviidide ja organisatsioonide kaudu".
Aastatel 2009-2011 osales Tiina Saar-Veelmaa ERRi saates Tööotsija karjäärialase nõustajana. Ta on kirjutanud artikleid paljudele väljaannetele, toimetanud viis aastat Äripäeva ajakirja Personali Praktik. Tiina Saar-Veelmaa on kirjutanud kokku kuus raamatut, millest viimane “Tööga õnnelikuks” ilmus Hea lugu kirjastuselt 2016 aastal. Tiina Saar-Veelmaa on loonud uue ajastu juhtimise töövahendeid, sh Happyme.ee ja Healthyme.ee üks asutajatest.  


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

 Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Jaga

Riigihangete seaduse muudatused 2022

Seekordne blogipostitus pärineb meie armastatud koolitajatelt Riigihanke blogist Etapiviisiline elu. Postituse autoriks on advokaat Mario Sõrm.  Riigikogu võttis eile vastu riigihangete seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse. Kokku nähakse valdavalt riigihangete seaduses ette peaaegu 300 muudatust, mis on küll arvuliselt muljetavaldav, kuid drastilisi muutusi kaasa ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.