Sisukord

Veebiseminar - Kuidas kindlustada oma tagala võimalikeks töövaidlusteks

Jaga

Eeltutvustus

Töövaidlusi põhjustavad peamiselt ebaselged kohustused, ülesanded ja eesmärgid töösuhte lõpetamisel. Seekordsel veebiseminaril keskendumegi teemadele, et kuidas määratleda osapoolte kohustused, ülesanded ja eesmärgid, kuidas jälgida töökohustusi, kuidas tõendada rikkumisi ning kuidas tööleping üles öelda ja millised on head viisid vaidlusi lahendada. Seminaril tuuakse läbivalt näiteid kohtupraktikast ning eelkõige Riigikohtu praktikast.


Sihtrühm

Personalitöötajad, juristid, ettevõtete ja asutuste juhid, juhatuse liikmed.


Teemad

  • Töösuhte poolte kohustused, ülesanded ja eesmärgid – kui selged need olema peavad ning kuidas nende täitmist mõõta. Kes ja mida loeb piisavaks? Mida tähendab töötaja hoolsuse määr?
  • Töökohustuste jälgimine – kes, millal ja millisel viisil ning milliseid vahendeid kasutada?
  • Rikkumiste tõendamine – kuidas hiljem tõendada rikkumiste olemasolu? Millised tõendusmaterjale saab ja võib koguda? Kuidas lahendada „sõna-sõna“ vastu olukord?
  • Töölepingu ülesütlemise protseduuri läbiviimine, dokumentide koostamine ja kätteandmine. Mida teha siis, kui töötaja keeldub dokumentide vastuvõtmisest? Kas ja millal tasuda lõpparve?
  • Vaidluste lahendamine töövaidluskomisjonis ja kohtus – milleks peab tööandja valmis olema.

Aeg ja maht

3. juuni 2014, kell 10.00 - 12.00.


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, Interneti ühendust ning mugavaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Katrin Sarap

Katrin Sarap MAQS Law Firm Advokaadibüroo vandeadvokaat ja partner, kes on spetsialiseerunud klientide nõustamisele peamiselt tööõiguse valdkonnas. Katrin omab pikaajalist kogemust tööõigusalaste vaidluste lahendamisel nii kohtus kui ka kohtuväliselt. Lisaks osaleb Katrin kaasautorina töötööõigust puudutavaste kirjutiste väljaandmisel ja on nõutud esineja eralastel koolitustel, seminaridel ja konverentsidel.


Maksumus

Registreerudes kuni 20. maini on soodushind 49 € + 20% km osaleja kohta, hilisematele registreerujatele tavahind 59 € + 20% km.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse koos koolitusarvega.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Pildid / - Rahel Lindpärg 113x150

Rahel Lindpärg
koolituskonsultant
+372 556 95 775 | + 372 664 64 20
rahel.lindparg@addenda.ee
Raamatupidamine | Juriidika | Teenindus


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.