Sisukord

TASUTA VEEBISEMINAR. Kuidas LinkedIn enda jaoks tööle panna? Praktiline juhend.

Jaga

Eeltutvustus

LinkedIn on vaieldamatult maailma suurim ärivõrgustik, mille võimas potentsiaal on Eestis kasutamata ning mida peaksid kasutama kõik B2B inimesed, kes soovivad teha rahvusvahelist äri, et seeläbi oma ettevõtet kasvatada.
 
HETKEL ÜLE 600 MILJONI KASUTAJA, KELLEST 70% ON VÄLJASPOOL USA.
 
ÜLE 250 MILJONI AKTIIVSE KASUTAJA IGA KUU.
 
IGA KOLMAS KASUTAJA ON OTSUSTAJA ENDA ETTEVÕTTES.

Eesmärk

Koostöös B2B Growth ning LinkedIn parimate strateegidega Eestist viime läbi koostööseminari veebis, kus anname ülevaate LinkedIn-i kasutajakeskkonnast!

Veebiseminari läbimise tulemusel oskab iga kuulaja Linkedini enda kasuks tööle panna! 


Sihtrühm

tippjuhid, arendusjuhid, müügijuhid, HR juhid. 


Teemad

  • Mis on LinkedIn? Kes kasutavad ja kui paljud?
  • Hea ja mitte nii hea profiil LinkedIn-s?
  • Kuidas muuta ja millele rõhku pöörata profiili korrastamisel?
  • Kuidas leida õigeid inimesi üles läbi LinkedIni?
  • Kuidas lisada inimesi enda kontaktivõrku?
  • kuidas postitada korrektselt LinkedInis ja miks see oluline?

Teie küsimused on oodatud juba ette aadressile Indrek@b2bgrowth.eu

Veebiseminari õpiväljundina teavad osalejad:

  • mis on Linkedin ning kuidas see enda kasuks tööle panna?
  • millele pöörata tähelepanu profiilis koostamisel?
  • kuidas luua LinkedIn postitusi?
Tagasiside meie koolitusele:
Viljar Veski Kinkstoni reklaamiagentuurist: LinkedIn on veel paljude jaoks avastamata ressurss ja võrgustiku ehitamine vajab mõtestatud lähenemist. Indrek oskab väga hästi ja loogiliselt asjad lahti rääkida ja kõik küsimused saavad vastuse
 
Piret Potisepp, Kaubandus ja Tööstuskoja teenuste direktor: Indreku koolitus LinkedIn teema avardamisel oli nagu rusikas silmaauku. Oleme meeskonnaga LinkedIn-ist korduvalt rääkinud, kuid tegudeni pole jõudnud. Nüüd sai terve meeskond aru, et tegemist on kasuliku tööriistaga, mis saab  töös palju abiks olla. Indreku energia ja esitlusviis olid kaashaaravad ning tegid jälgimise lihtsaks.

Kerstin Piik, Eesti Töötukassa personali arendusjuht: Kui soovitakse LinkedIn-i kohta esmast infot koos praktiliste näpunäidetega, siis tasub kutsuda Indrek sellest rääkima, sest ta teeb seda huvitavalt ja kaasahaaravalt! Huvitavad olid Indreku näpunäited võrgustiku loomisel.

Triin Ilves, Tehnopoli Startup Inkubaatori kogukonnajuht: 4. septembril toimus Tehnopolis aegade populaarseim Startup Inkubaatori hommikukohv, kuhu kogunes kokku umbes 150 turunduse entusiasti, et teada saada turundamisest LinkedInis. Olles ise kogemustega mentor ja turundaja, on mul suur rõõm näha, et Indreku vaatenurgad on populaarsed nii teiste turundajate kui ka tavalise publiku seas.


Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 29. jaanuar 2020 kell 10.00–11.00.
(1 astronoomiline tund)

Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Registreerimiseks palume kasutada registreerimisvormi lingil https://register.gotowebinar.com/register/911276740705048067

Registreerumisel palun jälgige, et Teie emaili aadress oleks korrektne. E-maili vahendusel saate automaatse registreerumise kinnituse ja lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne seminari algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.

 

Koolitajad

 

Pildid / - Indrek Põldvee

Indrek Põldvee, LinkedIn strateeg ja koolitaja

Indrek asutas 4 aastat tagasi start-upi Sorry as a Service. Praegu arendab Indrek ettevõtet B2B Growth, mis aitab ettevõtetel rahvusvaheliselt kasvada. Ta on käivitanud podcastide sarja "Hakkame tegutsema". Lisaks õpetab ta Mainori kõrgkoolis ning aitab alustavaid idufirmasid.
Indreku ja tema meeskonna tegemistest saate lugeda siit.


Maksumus

TASUTA!


Loobumine

Juhul, kui Te ei saa mingil põhjusel veebiseminaril osaleda, kuid olete seminarile registreerunud, palume Teil oma osalemine tühistada võid meid sellest teavitada. Veebiseminari kuuljate arv on piiratud ning seetõttu oleks kahju, kui mõni tõsine LinkedIn-i huviline seminaril kohtade puudumise tõttu osaleda ei saaks!


Lisainfo

Pildid / - Kristina Paal

Kristina Paal

tel 670 6606
kristina.paal@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 garantii

Kuna pärast ehitusseadustiku jõustumist seadusest enam ehitisele garantiid ei tulene (jättes kõrvale tarbijale ehitatava eramuga seonduva nõuete esitamise lihtsustatud korra), siis on viimastel aastatel järjest aktuaalsemaks muutunud garantii küsimused. Ka garantiid käsitlevaid vaidlusi on praktikas märkimisväärselt rohkem. ETÜ 2013 garantii regulatsioon kehtib siis, kui ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.