Sisukord

24/7 veebiseminar - Kuidas teha müüki kaugtööna. Koolitaja: Indrek Põldvee

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 24_7

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud veebiseminari täpselt siis, kui Teile see sobib!
Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning kinnituskirja, kust leiate ligipääsu veebiseminari keskkonda. Materjalid saate alla laadida ning seminari salvestust kuulata/vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.


Eesmärk

Eriolukorra tingimustes, kus liikumine on piiratud, ei saa ettevõtlus siiski katkeda. Kodukontor ja kaugtöö nõuab nutikaid lähenemisi ka müügitöö tegijatelt. Kuidas ja millised võiks olla müügispetsialistide lähenemised olemaolevate klientidega suhtlemiseks ning uute klientide leidmiseks kodukontori tingimustes? Kuidas teha B2B müüki? Osalege veebismeinaril, kus kasutatakse kümneid ja kümneid edukaid näited müügitöö tegemiseks LinkedIn keskkonnas! 

Veebiseminari eesmärk on õpetada, milliseid olemasolevaid võrgustikke suhete loomiseks ja toote ning teenuse müügiks kasutada ning, kuidas need enda kasuks edukalt tööle panna.

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

  • saab aru, miks ettevõtte konto erinevates ärivõrgustikes, sealhulgas LinkedIn-is üldse oluline on
  • oskab leida vajalikke kontakte ning nendega suhtluses püsida
  • oskab luua postitusi ja postitada ettevõtte konto alt

Sihtrühm

Kõik, kes soovivad kodukontori tingimustes jätkata müügitöö eduka läbiviimisega.


Teemad

Indrek Põldvee käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • kuidas määrata ideaalne klient
  • kuidas klient üles leida
  • kuidas klient oma võrgustikku lisada
  • kuidas alustada suhtlust?

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda veebiseminaride keskkonnas seminarid.addenda.ee!
(1 astronoomiline tund)


Koolitajad

 

Pildid / - Indrek Põldvee

INDREK PÕLDVEE, LINKEDIN STRATEEG JA KOOLITAJA

Indrek asutas 4 aastat tagasi start-upi Sorry as a Service. Praegu arendab Indrek ettevõtet B2B Growth, mis aitab ettevõtetel rahvusvaheliselt kasvada. Ta on käivitanud podcastide sarja "Hakkame tegutsema". Lisaks õpetab ta Mainori kõrgkoolis ning aitab alustavaid idufirmasid.

Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Seminari hind on 49 € + km (58,80 €).

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite. Veebiseminaride keskkonna kasutustingimustega saate tutvuda siin.
Veebiseminaride keskkond on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine 49 € + km ning väljastame sellekohase koolitusarve.


Maksumus sisaldab

Elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 

 


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.
Veebiseminaride keskkond on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatav kolmandatele isikutele.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
+372 670 6606

addenda@addenda.ee
 

Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Projekteerija vastu esitatavate nõuete aegumine

Projekteerimisleping on oma olemuselt töövõtuleping, mille tulemiks on valmiv ehitusprojekt. Praktikas on aeg-ajalt probleeme tekitanud projekteerijate vastu esitatavate nõuete aegumine, millest praeguses blogipostituses juttu tulebki. Juhul, kui ehitusprojekti mittevastavus põhjustab ehitise puuduse, siis tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146 lg 2 kohaselt on lepingust tuleneva nõude ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.