Sisukord

Veebiseminar - Kuidas teha müüki kaugtööna?

Jaga

Eeltutvustus

Eriolukorra tingimustes, kus liikumine on piiratud, ei saa ettevõtlus siiski katkeda. Kodukontor ja kaugtöö nõuab nutikaid lähenemisi ka müügitöö tegijatelt. Kuidas ja millised võiks olla müügispetsialistide lähenemised olemaolevate klientidega suhtlemiseks ning uute klientide leidmiseks kodukontori tingimustes? Kuidas teha B2B müüki? Osalege veebismeinaril, kus kasutatakse kümneid ja kümneid edukaid näited müügitöö tegemiseks LinkedIn keskkonnas! 

Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on õpetada, milliseid olemasolevaid võrgustikke suhete loomiseks ja toote ning teenuse müügiks kasutada ning, kuidas need enda kasuks edukalt tööle panna.

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

 • saab aru, miks ettevõtte konto erinevates ärivõrgustikes, sealhulgas LinkedIn-is üldse oluline on
 • oskab leida vajalikke kontakte ning nendega suhtluses püsida
 • oskab luua postitusi ja postitada ettevõtte konto alt

Sihtrühm

Kõik, kes soovivad kodukontori tingimustes jätkata müügitöö eduka läbiviimisega.


Teemad

Indrek Põldvee käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

 • kuidas määrata ideaalne klient
 • kuidas klient üles leida
 • kuidas klient oma võrgustikku lisada
 • kuidas alustada suhtlust?

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 80%.

 

Tagasiside Indrek Põldvee koolitustele:
 • Viljar Veski Kinkstoni reklaamiagentuurist: LinkedIn on veel paljude jaoks avastamata ressurss ja võrgustiku ehitamine vajab mõtestatud lähenemist. Indrek oskab väga hästi ja loogiliselt asjad lahti rääkida ja kõik küsimused saavad vastuse
 • Piret Potisepp, Kaubandus ja Tööstuskoja teenuste direktor: Indreku koolitus LinkedIn teema avardamisel oli nagu rusikas silmaauku. Oleme meeskonnaga LinkedIn-ist korduvalt rääkinud, kuid tegudeni pole jõudnud. Nüüd sai terve meeskond aru, et tegemist on kasuliku tööriistaga, mis saab  töös palju abiks olla. Indreku energia ja esitlusviis olid kaashaaravad ning tegid jälgimise lihtsaks.
 • Kerstin Piik, Eesti Töötukassa personali arendusjuht: Kui soovitakse LinkedIn-i kohta esmast infot koos praktiliste näpunäidetega, siis tasub kutsuda Indrek sellest rääkima, sest ta teeb seda huvitavalt ja kaasahaaravalt! Huvitavad olid Indreku näpunäited võrgustiku loomisel.
 • Triin Ilves, Tehnopoli Startup Inkubaatori kogukonnajuht: 4. septembril toimus Tehnopolis aegade populaarseim Startup Inkubaatori hommikukohv, kuhu kogunes kokku umbes 150 turunduse entusiasti, et teada saada turundamisest LinkedInis. Olles ise kogemustega mentor ja turundaja, on mul suur rõõm näha, et Indreku vaatenurgad on populaarsed nii teiste turundajate kui ka tavalise publiku seas.

Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 8. aprillil 2020 kell 14.00–15.00.
(1 astronoomiline tund)

Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

 

Pildid / - Indrek Põldvee

Indrek Põldvee, Linkedin strateeg ja koolitaja

Indrek asutas 4 aastat tagasi start-upi Sorry as a Service. Praegu arendab Indrek ettevõtet B2B Growth, mis aitab ettevõtetel rahvusvaheliselt kasvada. Ta on käivitanud podcastide sarja "Hakkame tegutsema". Lisaks õpetab ta Mainori kõrgkoolis ning aitab alustavaid idufirmasid.

Meetodid

Praktiline veebiseminar rohkete näidete ja heade õpetussõnadega.


Maksumus

soodushind 49 € + km (58,80 €), hiljem tavahind 79 € + km (94,80 €).
Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 12 € + km (14,40 €). 

Veebiseminari järelkuulamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Veebiseminari salvestis  on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
+ 372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Projekteerija vastu esitatavate nõuete aegumine

Projekteerimisleping on oma olemuselt töövõtuleping, mille tulemiks on valmiv ehitusprojekt. Praktikas on aeg-ajalt probleeme tekitanud projekteerijate vastu esitatavate nõuete aegumine, millest praeguses blogipostituses juttu tulebki. Juhul, kui ehitusprojekti mittevastavus põhjustab ehitise puuduse, siis tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146 lg 2 kohaselt on lepingust tuleneva nõude ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.