Sisukord

Õppereisid

Koolitusreisid on suurepärane võimalus näha ja kogeda, missuguses keskkonnas, millistel põhimõtetel ja kuidas töötavad teised sama valdkonna tegijad.
Õppereisidel külastame ettevõtteid ja erialaselt huvitavaid objekte, vestleme spetsialistidega ning tunnustatud ekspertidega. Osalejate huvi korral käime messidel ja rahvusvahelistel konverentsidel.

Addendal on erialaseid kontakte üle maailma rohkem kui 40 riigis.


Toimuvad õppe- ja kontaktreisid:

Ehitusettevõtjate õppereisid

 • All on 80 korrust tühjust, ees ei piiret ei tara, seljataga julgestuseks bambustellingud (80-korruselise ehitusobjekti Nina Tower külastamine Hong Kongis)
 • Meie eesmärk oli saavutada pool tuhat kilomeetrit rannajoont (külastasime Palmisaarte rajajaid Dubais)
 • Meie aias hakkavad kasvama kuused, männid ja teised põhjamaa taimed (Gardens by the Bay ehituse külastamine Singapuris)

Ehitusettevõtjaid oleme viinud Vietnamisse, Singapuri, Hong Kongi, Hiinasse, Jaapanisse, Malaisiasse, Brasiiliasse, Londonisse, Dubaisse, Norrasse ja mitmetesse teistesse lähiriikidesse. Tulemas on pikemad reisid Uus- Meremaale ja Austraaliasse, Lõuna- Koreasse, Ameerikasse ning lähiriikidest Valgevenesse ja Hollandisse.


Arhitektide õppereisid

 • Lisaks oma 2000 arhitektile kaasasime veel mitmeid konsultatsioonifirmasid. Ideedest meil puudust ei tulnud (Pekingi Olümpia veehalli rajanud firma külastamine)
 • Kuala Lumpur jäi meile väikeseks. Meie valitsus vajas uut ja esinduslikku linna ja nii valmis Putra Jaya (Malaisia riigiasutuste tarbeks rajatud linna külastamine)
 • Staadion on kavandatud kerge konstruktsiooniga ja olulist tähelepanu on pööratud taaskasutusele (Londoni ja Shotsi Olümpiastaadioni kavandanud arhitektuuribüroo külastamine)
 • Meil oli nii palju raha aga ei olnud kellele seda jagada, et kes tagaks ehituse kvaliteedi (Sochi olümpiamängude taristu külastamine)

Arhitekte oleme samuti viinud Vietnamisse, Singapuri, Hong Kongi, Hiinasse, Jaapanisse, Malaisiasse, Brasiiliasse, Londonisse, Dubaisse, Norrasse ja mitmetesse teistesse lähiriikidesse. Tulemas on pikemad reisid Uus- Meremaale ja Austraaliasse, Lõuna- Koreasse, Ameerikasse ning lähiriikidest Valgevenesse ja Hollandisse.


Riigihangete õppreisid

 • Kõik meie üle-euroopaliste hangete dokumendid on kakskeelsed: hispaania ja katalaani (Riigihangete õppereis Barcelonasse)
 • Me teame, mis on riigihanked, aga hea meelega me oma süsteemi teile ei tutvustaks (Riigihangete õppereis Sitsiiliasse)

Riigihanke spetsialistidele oleme korraldanud õppereise Saksamaale, Iirimaale, Shotimaale, Prantsusmaale, Portugali, Hispaaniasse, Itaaliasse, Belgiasse. 


 Leader gruppide õppereisid

 • Head võimalused koostööd alustada läbi Leader gruppide tegevuse üle Euroopa (Saksamaa Leader külastused)
 • Nii tegusat piirkonda annab leida, kui on Hispaanias (Hispaania Leader külastused)

Leader grupid on reisinud Sloveenias, Saksamaal, Hispaanias, Itaalias, Prantusmaal, Rootsis, Soomes, Portugalis.


Raamatupidajate õppereisid

 • Me oleme Euroopas ja meie finantsjuhtimine käib meiega juba sama sammu.

Raamatupidajate õppereisid Prahasse, Londonisse, Roomasse, Shotimaale, Saksamaale jne.

Ehitusmaterjalide tootjate õppereisid Araabia Ühendemiraatidesse, Šveitsi, Rootsi, Jaapanisse, Norrasse, Ukrainasse jne.
Juristide õppereisid
Islandile, Taanisse, Soome.
Mitmesugused erialased reisid gruppidele vastavalt tellimustele.


 

Õppereiside puhul on meie kliendid need, kelle headest mõtetest ja soovidest kõik alguse saab! Meie teeme need mõtted teoks!


Soovite korraldada õppe- või kontaktreisi?
Ootame Teie mõtteid läbi järgmiste väljade täitmise. Edasi võtame Teiega ühendust ning viime plaanid ellu.

*
*
*
*
*
*
*

Arhiiv

Vaata kõiki

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 - tellija maksekohustus

Sel korral käsitleme Ehituse töövõtulepingute üldtingimuste (ETÜ 2013) regulatsioone, mis käsitlevad tellijapoolse maksekohustuse tekkimist ja selle rikkumist. Valdavalt akteeritakse ehitustöid igakuiselt vaheaktidega/rahaliste aktidega ning vastavalt teostatud töö proportsioonile esitab töövõtja ka tellijale arve. Juhul, kui tasumine on aga kokku lepitud maksegraafiku ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.