Sisukord

UUS! VEEBIKOOLITUS - Projekteerimise projektijuhtimine. 3 TP

Jaga

 

Koolitus toimub otseülekandena veebis!
Registreerimisel koolitusele saadame Teie meilile lingi, mille kaudu pääsete koolitusele 20 minutit enne selle algust. Enne koolituse algust saadame Teile koolituse elektroonilised õppematerjalid. Koolitust saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Kanname üle koolitaja video- ja slaidipilti ning sarnaselt tavapärasele klassikoolitusele saate Teie koolitajatele esitada reaalajas küsimusi. 

Veebiosaleja boonus!
Otseülekanne salvestatakse ja veebis osaleja saab koolituse salvestise, mis on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates koolituse toimumisest Addenda e-akadeemias. Koolituse salvestis on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on e-akadeemas salvestise vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve. 


Eeltutvustus

Suur, et mitte öelda määrav osa projekti õnnestumisel nii tehnilises kui ka majanduslikus mõttes, on projekti juhtimisel. Kahjuks on viimastel aastatel projekti juhtimise kvaliteet aina langenud ja kohati olematuks muutunud.
Käesolev koolitus annab juhised projekteerimise projektijuhi tegemisteks alates hinna kujundusest kuni tegevusteni, mis järgnevad projekti lõpetamisele.

NB! Koolituse läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Koolitus annab 3 TP (inseneri täiendõppe punkti).


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda teavet sellest, mis on oluline selleks, et projekt valmiks tähtajaks, oleks kvaliteetne ja oleks ka majanduslikult tasuv.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

 • on saanud juhised projekteerimise projektijuhi tegemisteks alates hinna kujundusest lõpetades tegevustega, mis järgnevad projekti lõpetamisele
 • oskab korraldada projekteerimisprotsessi
 • teab, kuidas töötada välja projekti elluviimiseks vajalik tegevuskava ning kuidas korraldada selle täitmine
 • teab, kuidas omada kontrolli töö käigu üle
 • oskab planeerida tööde ajagraafikut ja kontrollida selle täitmist
 • teab, kuidas korraldada projekti osapoolte (projekteerija, tellija) vaheline suhtlus ja infovahetus
 • teab, kuidas läbi viia koosolekuid ning fikseerida kokkuleppeid
 • teab, kuidas omada kontrolli töö käigu üle, et projekt vastaks kokkulepitud nõuetele ja tingimustele
 • oskab korraldada ekspertiisi
 • teab, millised on olulised toimingud peale projekti lõpetamist
 • teab, kuidas kujundada projekteerimise hinda
 • on kursis lepingu probleemidega

Sihtrühm

Projekteerimise projektijuhid, juhtivad arhitektid ja inimesed, kes korraldavad projekteerimistegevust.


Teemad

Peeter Parre käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

 • projekteerimise hinnakujundus
 • lepingu probleemid
 • lähteülesanne
 • projekteerimise korraldamine
  - meeskonna valiku võimalused
  - ajagraafikud
  - vastastikkused ülesanded
  - koosolekud
  - protokollid
 • kontroll töö käigu üle
 • suhtlemine tellijaga
 • suhtlemine projekteerijaga
 • ekspertiisid
 • kui projekt on lõpetatud

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 5. mail 2021 kell 9.00–11.30.
(3 akadeemilist tundi)

Koolituse ajakava:
09.00–10.30 koolitus
10.30–10.45 paus
10.45–11.30 koolitus


Toimumiskoht

Otseülekanne veebis! 
Koolitus toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame kõigile veebiseminari keskkonna kaudu osalejatele lingi, mille kaudu pääsete koolitusele 20 minutit enne algust. Koolitust saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Kanname üle koolitaja video- ja slaidipilti ning sarnaselt tavapärasele klassikoolitusele saate Teie esitada koolitajatele küsimusi. Elektroonilised õppematerjalid saadame enne koolituse algust!


Koolitajad

Pildid / - Peeter Parre

Peeter Parre, Tallinna Tehnikaülikooli Inseneriteaduskonna Ehituse ja arhitektuuri instituudi lektor ja Inseneribüroo Aksiaal juhataja

 


Meetodid

Loeng, näited ja praktilised käsitlused. Küsimused-vastused.


Maksumus

Registreerudes kuni 21. aprillini 2021 on soodushind 139 € + km (166,80 eurot), hilisematele registreerujatele tavahind 169 € + km (202,80 eurot).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit ja veebiosaleja boonust – koolituse salvestise 30 päevast järelvaatamisõigust.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
+372 520 6347
diana.nommik@addenda.ee

 

Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 kasutusvalmidused

Ehituse praktikas on küllaltki sügavalt juurdunud põhilise ja lõpliku kasutusvalmiduse mõisted. Samas ei tulene neid termineid ühestki seadusest. Ehituse töövõtulepingute üldtingimustes (ETÜ 2013) siiski mõlemaid termineid käsitletakse ning nendega on seotud ka mõningad kohustused. Seepärast vaatleme seekord täpsemalt, mis on põhiline ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.