Sisukord

TASUTA veebiseminar – Ettevõtte kulude kokkuhoid läbi tugiteenuste sisseostu ja ühisostude

Jaga

Pildid / - OSP logo  


Eeltutvustus

Veebiseminaril tutvustab Outsourcing Partner OÜ juhatuse liige, Heiki Rits, põhitegevust toetavate teenuste ehk tugiteenuste sisseostmise eesmärke, võimalusi ning unikaalsust arvestades Eesti äriühingu struktuuri, näitab kuidas tugiteenuste sisseostu kaudu oma ettevõtte kulusid märkimisväärselt kokku hoida ning tutvustab Outsourcing Partner OÜ pakutavaid teenuseid ja võimalusi tugiteenuse sisseostmisel.

PS! Lisandväärtus! Igal veebiseminari osalejal on võimalus ühe kuu jooksul peale veebiseminari toimumist saada Outsourcing Partner OÜlt tasuta hinnaanalüüs tugiteenustega seotud sisseostetavate kaupade ja teenuste kohta.

Rahvusvaheliselt kasutatav mõiste “outsourcing” tähendab ettevõtte põhitegevusega otseselt seotud (allhange) ja põhitegevust toetavate tugiteenustega seotud kaupade ning teenuste sisseostmist.
Kasutades tugiteenuste – sideteenused, mootorikütus, elektrienergia, bürootarbed, IT tugi, raamatupidamine jms. - sisseostmise võimalusi (sh. ka läbi ühisostude) on ettevõtetel võimalus oma vabanenud finants-ja ajaressursse kasutada põhitegevusega seotud valdkonna arendamisele ning keskenduda oma konkurentsieelistele.


Eesmärk

Kuna tugiteenuseid vajavad ühel või teisel moel kõik, sõltumata ettevõtte suurusest ja tegevusvaldkonnast, siis seminari põhieesmärk on tutvustada ettevõtetele säästmise võimalusi läbi:
-    püsikulude kokkuhoidmise;
-    mahuefektiga saadud paremate tulemuste sh. hinnad ja tingimused/lisaväärtused (ühisostud);
-    samuti läbi eeltöö sh. võrreldavad pakkumised, hinnaanalüüs ning loomulikult järelteenindus ja kontroll.

Ühisostude üheks eesmärgiks on, et ka keskmised ja väikesed ettevõtted tunneksid end tarnijate ees suurtena ning et nendega arvestatakse. Suurettevõtete puhul on suurim kokkuhoid lisaks turu parimatele tulemustele (hinnad ja tingimused) ka püsikulude kokkuhoiu võimalus.


Sihtrühm

Äriühingute juhatuse liikmed, nõukogu liikmed, tegevjuhid, finantsjuhid ja haldusjuhid, kes tugiteenuste kuluefektiivsuse eest vastutavad.


Teemad

-     Outsourcing maailma äripraktikas ja Eestis.
-     Outsourcing – eesmärk ja unikaalsus arvestades Eesti äriühingu struktuuri.
-     Põhitegevust toetavate teenuste valdkonnad ning tugiteenuste sisseostmise peamised eesmärgid ja võimalused.
Ühtlasi saab vastused järgmistele küsimustele:
-    Kas ja miks on otstarbekas põhitegevust toetavatest tegevustest loobuda?
-    Tugiteenuste juhtimise kulu.
-    Müüdid, miks kardetakse tugiteenuseid sisse osta (kas sisse ostmise riskid või hoopis müüdid!?)
-    Ühisostud ja sellega kaasnev kokkuhoid
-    Kas ja kuidas tugiteenuste sisseostmist alustada?


Aeg ja maht

10. aprill 2014, kell 11.00 - 12.00


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Heiki Rits

Heiki Rits on Outsourcing Partner OÜ (OSP) juhatuse liige ning vastutav firma juhtimise ja võtmeklientide teenindamise eest.
Heiki on lõpetanud TTÜ ärikorralduse eriala 1999.a. Lõputöö teemaks oli põhitegevust toetavate teenuste korraldamine äriühingutele.
Heiki on töötanud erinevates (suur)ettevõtetes ja avalik-õiguslikes asutustes (nt. AS Estonian Air, Kesko Food AS, Kinnisvaravalduse AS, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla), kus tema vastutusvalkdonnad on olnud – sh juhtkonna ja juhatuse tasemel - põhitegevust toetavate teenuste vahendamine ning korraldamine. OSP-s töötades on Heiki korraldanud ja teda on kutsutud esinema paljudele seminaridele ja konverentsidele, kus tutvustab ja julgustab ettevõtjaid teenuste ja toodete sisseostu teemadel. Samuti on Heiki kaasautorina avaldanud sama valdkonna kohta erinevaid artikleid.


Maksumus

TASUTA!


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Lisainfo

Pildid / - Elena Kirt 113x150

Elena Kirt
koolituskonsultant
+ 372 520 6347 | + 372 664 64 20
elena.kirt@addenda.ee
Riigihanked | Juhtimine, personaliarendus


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 - tellija maksekohustus

Sel korral käsitleme Ehituse töövõtulepingute üldtingimuste (ETÜ 2013) regulatsioone, mis käsitlevad tellijapoolse maksekohustuse tekkimist ja selle rikkumist. Valdavalt akteeritakse ehitustöid igakuiselt vaheaktidega/rahaliste aktidega ning vastavalt teostatud töö proportsioonile esitab töövõtja ka tellijale arve. Juhul, kui tasumine on aga kokku lepitud maksegraafiku ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.