Sisukord

Tasuta veebiseminar – Sihtfinantseeritud projektide finantsjuhtimine

Jaga

Eeltutvustus

Riiklike toetuste kasutamine toob kaasa hulga lisatööd. Lisaks nõuetele, mida peab täpselt järgima ning dokumeteerima, peab arvestama, et sihtfinantseeringu saanud projektide kulusid ja tulusid tuleb alati kajastada projektipõhise raamatupidamise alusel.

Kogemustest õppimine on kõige tõhusam viis. Seetõttu oleme koostanud veebiseminari, mis keskendub just praktikale ning toob Teie ette eksperdi Jaak Lepiku kogemused ja tähelepanekud.

Seminaril osaledes saate täiendada ning värskendada oma mõtteid seoses sihtfinantseerimist kasutavate projektide finantsjuhtimise praktilise poolega. Teie ette tuuakse kogemused ja näited reaalsest elust.


Sihtrühm

Erasektori finantsjuhid, raamatupidajad, projektide juhid ning projektidega seotud meeskonnaliikmed.


Teemad

  • Struktuuritoetuste kulude abikõlbulikkus.
  • Toote/teenuse õiglane turuhind.
  • Raskesti defineeritavate teenuste abikõlbulikkus.
  • Sihtfinantseeritud projektide raamatupidamise korraldus.
  • Tekkepõhine eelarve ja kassapõhine elu.
  • Rahavoogude planeerimine.
  • Olulised abitegevused finantsjuhtimise korraldamisel.

Aeg ja maht

30. jaanuar 2014, kell 11.00 - 11.45.


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Jaak Lepik on biotehnoloogiaettevõtte Reproduktiivmeditsiini TAK ASi (www.ccrmb.ee) finantsjuht. Ettevõte kasutab hetkel suures mahus Eesti ja EU teadus- ja arendustöö toetusi. Lisaks on ta tegev finantsnõustamisega tegelevas ettevõttes Finantsplaan OÜ (www.finantsplaan.ee) ja arendab veebipõhist finantsprognooside koostamise ja analüüsimise mudelit (www.finantskeskus.ee). Jaak Lepik on lõpetanud EPMÜ ettevõtluse ja ökonoomika eriala ning varasemalt töötanud kergetööstuses (õmblus), panganduses (äripangandus) ja betoonitööstuses (betoontooted).


Maksumus

TASUTA!


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Enne veebiseminari saadetakse teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Pildid / - Rahel Lindpärg 113x150

Rahel Lindpärg
koolituskonsultant
+372 556 95 775 | + 372 664 64 20
rahel.lindparg@addenda.ee
Raamatupidamine | Juriidika | Teenindus


Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu seadus on kättesaadav ka võõrkeeltes

Teadupärast on kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused avaldatud Riigi Teatajas. Interneti leheküljelt www.riigiteataja.ee saab õigusakte otsida pealkirja, akti andja ning  muude parameetrite järgi. Sealjuures on mugav võimalus vaadata lisaks kehtivatele redaktsioonidele nii varasemaid kui ka alles tulevikus kehtima hakkavate õigusaktide versioone. Samuti võimaldab Riigi Teataja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.