Sisukord

Tasuta veebiseminar – Mida peab teadma bilansi lugemisest

Jaga

Eeltutvustus

Veebiseminaril räägime sellest, kui oluline on anda majandusüksuse finantstulemustest õige ja õiglane ülevaade nii ettevõtte juhtkonnale kui kolmandatele isikutele avalikes registrites.

Finantsaruandeid koostavad enamasti raamatupidajad, kuid aruannete esitamise eest vastutab ettevõtte juhtkond.
Kui hästi oskab ettevõtte juht finantsaruandeid lugeda ja missugust informatsiooni ta saab oma majandustegevuse kohta?
Kui palju kasutab ta bilanssi oma majandustegevuse analüüsimisel?
Kas raamatupidajad oskavad seletada, millest bilanss koosneb ning missugune mõju on erinevatel majandustehingutel ja nende kajastamisel majandusüksuse finantsaruannetes?
Kuidas luua ettevõttes toimiv finantsarvestuse süsteem, mis annab võimaluse nii ettevõtte juhtkonnal kui kolmandatel isikutel avalikes registrites saada majandusüksuse finantstulemustest õige ja õiglane ülevaade?

Antud veebiseminar on sissejuhatus põhjalikule koolituspäevale "Bilansi lugemise koolitus", mis toimub 26.02.14 Hotell Euroopas.


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on rääkida ettevõtte finantsaruannetest – mida rääkida ja kuidas rääkida, arutleda finantsaruannete mõjust ettevõtte majandustegevusele ja tekitada huvi üle vaadata/analüüsida oma majandusüksuses toimiv finantsarvestuse süsteem – kas see rahuldab majandusüksuse vajadusi või on mõistlik muuta seda?


Sihtrühm

Koolituse sihtgrupp on ettevõtte juhid, projektijuhid, raamatupidajad, ettevõtluse konsultandid.


Teemad

  • Mida annab oskus lugeda bilanssi?
  • Missugune on arusaadav ja selge finantsarvestussüsteem?
  • Missuguseid teemasid võiksid/peaksid ettevõtte juhid arutama raamatupidajaga?
  • Trendid ja loomingulisus finantsaruannete koostamisel ja mõistmisel.
  • Kokkuvõte. Küsimuste-vastuste ring.

Aeg ja maht

21. veebruar 2014, kell 11.00-12.00


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Anu Allikvee

Anu Allikvee on osaühing AR Tähelend juhataja. AR Tähelend osutab raamatupidamisteenuseid alates aastast 1994.
Kõrghariduse on ta omandanud Tartu Ülikoolis filoloogia teaduskonnas ning korral majandusteaduskonnas ärijuhtimise magistriõppes. Samuti on ta läbinud erinevad finantsalased koolitused, sealhulgas ka rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite ja audiitorite ettevalmistuse kursuse ning hoidnud end pidevalt kursis erinevate majandustarkvarade ja nende kasutamisvõimalustega.

Raamatupidamisalal on Anu töötanud ligi 25 aastat. Viimased 20 aastat on ta juhendanud teiste raamatupidajate tööd, nõustanud ettevõtjaid ja koolitanud välja raamatupidajaid. Koolitajana räägib Anu lihtsalt, põhjalikult, praktiliste näidetega ja oma kogemuste baasil.

Ta teeb tihedat koostööd mitme majanduskooliga ja ta on pidanud loenguid Tallinna Transpordikoolis ja Tallinna Tehikaülikoolis. 2013. aastal oli Anu kaasatud majandusarvestuse eriala riikliku õppekava uuendamise töörühma.

2006. aastal avaldati Anu poolt kirja pandud raamatust „Raamatupidamise sise-eeskirjade koostamine“ 2 trükki. Anul on plaanis avaldada veel raamatupidamisalaseid kirjutisi, mis on mõeldud nii raamatupidajatele kui ettevõtjatele.


Maksumus

TASUTA!


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Enne veebiseminari saadetakse teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Pildid / - Rahel Lindpärg 113x150

Rahel Lindpärg
koolituskonsultant
+372 556 95 775 | + 372 664 64 20
rahel.lindparg@addenda.ee
Raamatupidamine | Juriidika | Teenindus


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Projekteerija vastu esitatavate nõuete aegumine

Projekteerimisleping on oma olemuselt töövõtuleping, mille tulemiks on valmiv ehitusprojekt. Praktikas on aeg-ajalt probleeme tekitanud projekteerijate vastu esitatavate nõuete aegumine, millest praeguses blogipostituses juttu tulebki. Juhul, kui ehitusprojekti mittevastavus põhjustab ehitise puuduse, siis tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146 lg 2 kohaselt on lepingust tuleneva nõude ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.