Sisukord

Tasuta veebiseminar - SUHTLEMISE ERI - seisundid ja suhtumised suhtlemisel

Jaga

Eeltutvustus

Alles hiljuti sattusin lugema ajakirja Forbes artiklit "Why Attitude Is More Important Than IQ", millest sündis idee keskenduda uurimustele ning praktikatele, et kuidas seisundid ja suhtumised "juhivad" meie suhtlemist. Küsimus endale, et kas selline "juhtimine" on efektiivne või mitte? Uuringutest tuleb välja mitmeid huvitavaid fakte seisundite ja suhtumiste seostest suhtlemisel, mida saategi tulla veebiseminarile kuulama. 
Ootan aktiivset osavõttu!


Sihtrühm

Sobib kõigile, kes soovivad suhtlemisel edu saavutada.


Teemad

  • Millised seisundid on efektiivsed? 
  • Kuidas tuvastada seisundeid? Seisundite kaardistamine ja ümberkujundamine.
  • Kuidas suhtumine mõjutab suhtlemist?
  • Milliseid mõttemustrid kujunevad negatiivsete seisunditega?
  • Kuidas on võimalik aru saada teise inimese seisunditest suhtlemise ajal.

Aeg ja maht

03. mai 2016, kell 10.00 - 11.00.


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 20 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas. Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

 

Pildid / - Virve_Roosimägi 113x150

Virve Roosimägi on Addenda OÜ tegevjuht ja koolitaja aastast 2002, MA juhtimises. Virve ob täiendanud ennast paljudes välisriikides, viimased 5 aastat on ta tegelenud veebisemianaride korraldamise ja läbiviimisega, lisaks nõustanud ettevõtteid veebiseaminaride integreerimisel õppeprotsesiga.

 


Maksumus

TASUTA!


Lisainfo

 Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v
Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Projekteerija vastu esitatavate nõuete aegumine

Projekteerimisleping on oma olemuselt töövõtuleping, mille tulemiks on valmiv ehitusprojekt. Praktikas on aeg-ajalt probleeme tekitanud projekteerijate vastu esitatavate nõuete aegumine, millest praeguses blogipostituses juttu tulebki. Juhul, kui ehitusprojekti mittevastavus põhjustab ehitise puuduse, siis tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146 lg 2 kohaselt on lepingust tuleneva nõude ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.