Sisukord

24/7 Veebiseminar - Töökeskkonna dokumentatsioon organisatsioonis ja selle digitaliseerimine. Koolitaja: Jaanika Jelistratov

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 27. novembril 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkonda. E-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskkonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Kas teie organisatsioonis on kõik vajalikud töötervishoiu ja tööohutusalased dokumendid olemas? Kas need vastavad ka seaduse nõuetele, mis hakkasid kehtima alates 1. jaanuarist 2019?

Tihti võivad organisatsioonis küll kõik dokumendid olemas olla, aga pole õigesti vormistatud või sisu on puudulik. Ootame Teid osalema veebiseminaril, kus tööohutuse- ja töötervishoiu spetsialist Jaanika Jelistratov annab juhiseid, millistele nõuetele peab tööohutus- ja töötervishoiualane dokumentatsioon vastama ja mida dokumentide koostamisel/uuendamisel arvestada. Samuti anname nõu, kuidas dokumentatsiooni digitaliseerida ja töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada. 

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

 • teab, millised on tööandja kohustused töökeskkonna riskianalüüsi ja dokumentatsiooni haldamisel
 • teab, millistele nõuetele peavad dokumendid vastama seaduse järgi
 • teab, millised töötervishoiu – ja tööohutusalased dokumendid peavad igas ettevõttes/asutuses olemas olema ja kuidas dokumente seaduste ning regulatsioonidega vastavuses hoida

Sihtrühm

Kõikide organisatsioonide juhid, töökeskkonnaspetsialistid, töökeskkonnavolinikud, töökeskkonnanõukogu liikmed.


Teemad

Jaanika Jelistratov käsitleb veebiseminaril järgnevaid teemasid:

 • tööandja kohustused ja milleks on üldse vajalik töötervishoiu ja tööohutusega tegeleda
 • töökeskkonna riskianalüüs ja dokumentatsiooni korrashoid, vormistamine ja haldamine
 • ohutusjuhendid ja nende vormistamine ning haldamine
 • sisekontroll ja dokumentide ning protsesside järelvalve
 • tervisekontroll ja dokumentatsioon
 • töökeskkonna korraldus ja dokumenteerimine
 • esmaabi korraldus ja dokumenteerimine
 • töötajate juhendamine ja juhendite koostamine
 • isikukaitsevahendite registreerimine ja dokumenteerimine
 • tööõnnetuste ja kutsehaiguste uurimine
 • dokumentatsiooni digitaliseerimine

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-õppekeskkonnas.
(2 akadeemilist tundi)


Koolitajad

 

Pildid / - Jaanika Jelistratov

JAANIKA JELISTRATOV - VITS SOLUTIONS OÜ TEGEVJUHT, TÖÖOHUTUSE- JA TÖÖTERVISHOIU SPETSIALIST JA KOOLITAJA

Jaanika Jelistratov on tegelenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas 9 aastat, sealhulgas suurema osa ajast olnud seotud ettevõttega Riskianalüüs OÜ, kus nad aitasid organisatsioonidel töötervishoiu- ja tööohutuse nõudeid kooskõlla viia, koostades vajalikke dokumentatsioone ning viies läbi koolitusi. Täna tegeleb Jaanika sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada. 


Maksumus

Seminari hind 59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

  Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 kasutusvalmidused

Ehituse praktikas on küllaltki sügavalt juurdunud põhilise ja lõpliku kasutusvalmiduse mõisted. Samas ei tulene neid termineid ühestki seadusest. Ehituse töövõtulepingute üldtingimustes (ETÜ 2013) siiski mõlemaid termineid käsitletakse ning nendega on seotud ka mõningad kohustused. Seepärast vaatleme seekord täpsemalt, mis on põhiline ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.