Sisukord

24/7 koolitus - Töökeskkonna dokumentatsioon organisatsioonis ja selle digitaliseerimine (2 ak.h)

Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 27. novembril 2020.


Eesmärk

Kas Teie organisatsioonis on kõik vajalikud töötervishoiu ja tööohutusalased dokumendid olemas? Kas need vastavad ka seaduse nõuetele, mis hakkasid kehtima alates 1. jaanuarist 2019?

Tihti võivad organisatsioonis küll kõik dokumendid olemas olla, aga pole õigesti vormistatud või sisu on puudulik. Ootame Teid osalema veebiseminaril, kus tööohutuse- ja töötervishoiu spetsialist Jaanika Jelistratov annab juhiseid, millistele nõuetele peab tööohutus- ja töötervishoiualane dokumentatsioon vastama ja mida dokumentide koostamisel/uuendamisel arvestada. Samuti anname nõu, kuidas dokumentatsiooni digitaliseerida ja töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada. 

Õpiväljundina koolituse läbinu:

 • teab, millised on tööandja kohustused töökeskkonna riskianalüüsi ja dokumentatsiooni haldamisel
 • teab, millistele nõuetele peavad dokumendid vastama seaduse järgi
 • teab, millised töötervishoiu – ja tööohutusalased dokumendid peavad igas ettevõttes/asutuses olemas olema ja kuidas dokumente seaduste ning regulatsioonidega vastavuses hoida

Sihtrühm

Kõikide organisatsioonide juhid, töökeskkonnaspetsialistid, töökeskkonnavolinikud, töökeskkonnanõukogu liikmed


Teemad

Jaanika Jelistratov käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

 • tööandja kohustused ja milleks on üldse vajalik töötervishoiu ja tööohutusega tegeleda
 • töökeskkonna riskianalüüs ja dokumentatsiooni korrashoid, vormistamine ja haldamine
 • ohutusjuhendid ja nende vormistamine ning haldamine
 • sisekontroll ja dokumentide ning protsesside järelvalve
 • tervisekontroll ja dokumentatsioon
 • töökeskkonna korraldus ja dokumenteerimine
 • esmaabi korraldus ja dokumenteerimine
 • töötajate juhendamine ja juhendite koostamine
 • isikukaitsevahendite registreerimine ja dokumenteerimine
 • tööõnnetuste ja kutsehaiguste uurimine
 • dokumentatsiooni digitaliseerimine

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Jaanika Jelistratov

JAANIKA JELISTRATOV - VITS SOLUTIONS OÜ TEGEVJUHT, TÖÖOHUTUSE- JA TÖÖTERVISHOIU SPETSIALIST JA KOOLITAJA

Jaanika Jelistratov on tegelenud töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas 9 aastat, sealhulgas suurema osa ajast olnud seotud ettevõttega Riskianalüüs OÜ, kus nad aitasid organisatsioonidel töötervishoiu- ja tööohutuse nõudeid kooskõlla viia, koostades vajalikke dokumentatsioone ning viies läbi koolitusi. Täna tegeleb Jaanika Jelistratov sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada. 


Maksumus

59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

  Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu seadus on kättesaadav ka võõrkeeltes

Teadupärast on kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused avaldatud Riigi Teatajas. Interneti leheküljelt www.riigiteataja.ee saab õigusakte otsida pealkirja, akti andja ning  muude parameetrite järgi. Sealjuures on mugav võimalus vaadata lisaks kehtivatele redaktsioonidele nii varasemaid kui ka alles tulevikus kehtima hakkavate õigusaktide versioone. Samuti võimaldab Riigi Teataja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.