Sisukord

Veebiseminar - Uut ja olulist arhiivihalduses 2021

Jaga

Eeltutvustus

25. veebruaril ootame kõiki avaliku ja erasektori asutusi, sh haridusasutusi, kellel tekib arhiiviväärtuslikke dokumente, osalema veebiseminaril, kus anname põhjaliku ülevaate arhiivihalduse olulisematest muudatustest 2021. aastal. 

Kõigil, kellel puudub seminari jälgimise võimalus reaalajas, saavad lunastada seminari 30-päevase järelvaatamise õiguse. Veebiseminari järelvaatamine toimub Addenda e-Akadeemias. Meie E-Akadeemias saate seminari salvestust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid ning seminari läbimist tõendava tõendi. 


Eesmärk

Räägime arhiivinduse õiguskeskkonna muudatustest ja kuidas neid rakendada (määruse arhiivieeskirja 19.06.2020 redaktsiooni põhjal).
Käsitleme Rahvusarhiivi muutunud nõudeid, mis puudutavad arhivaalide korrastamist üleandmiseks.
 
Veebiseminari õpiväljundina omandab osaleja 
  • ülevaate arhiivivormingute muudatustest
  • ülevaate digitaalset arhiivihaldust ja andmeid puudutavatest muudatustest. 

Sihtrühm

Avaliku- ja erasektori dokumendihaldurid ning arhivaarid.


Teemad

Maila Kukk käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

  • arhiivipüsivate vormingute uus soovituslik loetelu (lisa 1)
  • dokumentide liigitusskeemi alased muudatused
  • dokumentide hävitamist puudutavad muudatused
  • digitaalarhivaalide üleandmist puudutavad muudatused
  • kuidas rakendada arhiivieeskirja muudatusi asutuse arhiivihalduses
  • arhivaalide korrastamise nõuete muudatused
 
Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 25. veebruaril 2021 kell 9.0010.30.
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

Pildid / - Maila Kukk

Maila Kukk, pikaajalise dokumendi- ja arhiivihalduse alase töökogemusega spetsialist

Maila Kukk on pikaajalise dokumendi- ja arhiivihalduse alase töökogemusega nii avalikus kui ka erasektoris. Ta on läbi viinud praktilise suunitlusega erialaseid seminare ja sisekoolitusi alates 2006. aastast. Maila Kukk on lõpetanud Tallinna Ülikooli dokumendihalduse eriala magistriõppe, osaleb juhatuse liikmena Eesti Arhivaaride Ühingu töös. Välja andnud raamatu "Praktiline dokumendihaldus" (2016), avaldanud artikleid arhiivitöö teemal Äripäeva ajakirjas "Raamatupidamise praktik".


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

79 € +km (94,80 €)
Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta täiendav 30 päevane veebiseminari järelvaatamine hinnaga 12 € + km (14,40 €).

Juhul, kui Te seminari reaalajas ei vaata, saate seminari 30 -päevase järelvaatamise õiguse lunastada seminari soodushinnaga, so 59 € + km (70,80 €). Palun märkige registreerumisel lisainfo lahtrisse, et soovite ainult seminari järelvaatamist. Eraldiseisvat lisatoodet, seminari järelvaatamine, lunastada tarvis ei ole. 

Veebiseminari järelvaatamine toimub Addenda e- Akadeemias. Veebiseminari salvestis on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - Kristina Paal

Kristina Paal
+372 55 662 741
kristina.paal@addenda.ee

 

 


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 – Kvaliteedi ja mahu küsimused

Oma blogipostitustes räägime täpsemalt Ehituse töövõtulepingute üldtingimuste (ETÜ 2013) regulatsioonidest. Praktikas kasutatakse ETÜ 2013 tingimusi võrdlemisi sageli, kuid kahjuks ei tea pooled tihti, milliseid regulatsioone ETÜ 2013 üldse sisaldab. See viib arusaamatuste ja vaidluste tekkimiseni, sest osapooled ei ole endale kokku lepitud käitumisreegleid tegelikult ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.