Sisukord

Veebiseminar - Koroonaviirus ja töötervishoiukulud: isikukaitsevahendid, töökoht ja -olme, vaktsineerimine, massaaž, haigushüvitise erisused jpm

Registreeri koolitusele
Jaga

Eeltutvustus

Tööandjad teevad nakatumise vältimiseks töötervishoiu ja tööohutusega seotud kulutusi, kuid oluline on teada, millised on tööandja kohustused ja õigused töötervishoiunormide täitmiseks ning millised dokumendid peaksid tal olema, et maksuhaldur ei käsitaks organisatsiooni poolt tehtud kulutusi erisoodustuse või ettevõtlusega mitteseotud kuluna.

Ootame Teid 14. mail kell 9.00 osalema veebiseminaril, kus vastame enamlevinud küsimustele töötervishoiu ja tööohutusega seotud kulude osas:

 • Kas kohustulik maskikandmine on tööandja ja/ või töötaja rahaline kohustus?
 • Kas vaktsineerimine on tööandja ja/ või töötaja rahaline kohustus?
 • Esmaabivahendid ja ravimid  - maksuga või maksuta?
 • Kas töötervishoiu arsti soovitused tagavad kulude maksuvabastuse?
 • Millised reeglid kehtivad massaažile ja prillide hüvitamisele?
 • Millised kulud tööolmele ja meetmed nakatumise vältimiseks on maksuvabad?
 • Mida peab teadma haigushüvitise maksmise erisusest 01.01.2021-30.04.2021?

Olete lahkesti palutud 14. mail kell 9.00 osalema veebiseminaril, kus räägime töötervishoiuga seotud kulude maksustamisest ja erisoodustusest. 
Vastame Teie küsimustele ja anname Teile professionaalset nõu! 

Kõik, kellel puudub võimalus seminari jälgida reaalajas, saavad lunastada veebiseminari salvestiste järelvaatamise õiguse. 


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on anda ettevõtte omanikele, tegevjuhtidele ja raamatupidajatele ülevaade, milliseid töötervishoiualaseid kulutusi saab teha maksuvabalt ning milliste kulutuste tegemine toob kaasa täiendava maksukohustuse.


Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, raamatupidajad, finantsjuhid, töökeskkonnaspetsialistid jt 


Teemad

Evelyn Liivamägi käsitleb veebiseminaril peamisi valdkondi, kus võib tekkida maksukohustus:

 • vaktsineerimine
 • kulud tervisele ja selle edendamisele
 • esmaabivahendid ja ravimid
 • töötervishoiuarsti soovitused
 • massaaž
 • prillid
 • isikukaitsevahendid, tööriided, maskid jpm.
 • kulud tööolmele
 • haigushüvitise maksmise erisusest 2021. aastal
Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 14. mail 2021 kell 9.00–10.30.
(2 akadeemilist tundi)

Kõigil, kes veebiseminari reaalajas vaadata ei saa, on võimalus tellida seminari 30-päevane järelvaatamise õigusPalume sellisel juhul registreerumisel märkida lisainfo lahtrisse „ei osale reaalajas. Soovin järelvaatamist“.


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

 

Pildid / - Evelyn Liivamägi, 2020

Evelyn Liivamägi, Maksu- ja Tolliamet

 

Meetodid

Loeng, praktilised näited.
Anname Teile professionaalset nõu ja vastame Teie küsimustele!


Maksumus

Registreerumisel kuni 10. maini kehtib soodushind 59 € + km (70,80 €) ning hiljem tavahind 79  € + km (94,80 €) osaleja kohta.

Lisaks on kõigil veebiseminaril osalejatel võimalus osta 30-päevane veebiseminari järelvaatamine hinnaga 12 € +km (14,40 €). Kui Teie organisatsioonis oln laiem huvi seminari vastu, soovitame soetada veebiseminari salvestise kuni 5-le osalejale maksumusega 39 € +km (46,80 €). Täiendava järelvaatamise eelis on võimalus ülekorrata Teie jaoks kõige olulisem info. Videot saate järele vaadata Teile sobival ajal ja kohas ning piiramatu arv kordi!

Kõigil, kes veebiseminari reaalajas vaadata ei saa, on võimalus tellida seminari 30-päevane järelvaatamise õigus hinnaga 59 € + km. Palume sellisel juhul registreerumisel märkida lisainfo lahtrisse „ei osale reaalajas. Soovin järelvaatamist“.

Veebiseminari järelvaatamine toimub Addenda e-akadeemias. Veebiseminari salvestis on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

ligipääsu veebiseminarile, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Väljastame e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
+ 372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 kasutusvalmidused

Ehituse praktikas on küllaltki sügavalt juurdunud põhilise ja lõpliku kasutusvalmiduse mõisted. Samas ei tulene neid termineid ühestki seadusest. Ehituse töövõtulepingute üldtingimustes (ETÜ 2013) siiski mõlemaid termineid käsitletakse ning nendega on seotud ka mõningad kohustused. Seepärast vaatleme seekord täpsemalt, mis on põhiline ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.