Sisukord

Veebiseminar - Uued ehituse töövõtulepingute üldtingimused (ETÜ 2013)

Jaga

Eeltutvustus

Käesoleva aasta mais avaldas Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium uued ehituste töövõtulepingute üldtingimused. Veebiseminaril tuleb juttu eelkõige sellest, milliseid regulatsioone sellega kehtestatakse. Tagamaks paremat ülevaadet, tehakse muuhulgas võrdlevat analüüsii ka seaduse sätetega.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on tutvustada uusi ehituste töövõtulepingute üldtingimusi ning õpetada koolitusel osalejaid orienteeruma ETÜ 2013 sätetes. Antakse juhiseid selleks, kuidas üldtingimuste regulatsioone enda kasuks kasutada ning milliste sätete kohaldamist oleks mõislik lepingus välistada.


Sihtrühm

Ehitusettevõtete juhid, ehitajad, omavalitsusjuhid ja ametnikud, kes tegelevad ehituslepingute ettevalmistamise ja koostamisega ning ehituslepingute täitmisel tekkinud probleemide lahendamisega, ehitusjärelevalvet teostavad isikud.


Teemad

•    ETÜ 2013 kasutamine praktikas;
•    Nõuded kvaliteedile ning puudused töös;
•    Garantii ja tellijale antavad tagatised;
•    Muudatus- ja lisatööd;
•    Töö üleandmine tellijale ning tähtajaga hilinemine;
•    Intellektuaalne omand ehituslepingutes;
•    Lepingu peatamine ja ühepoolne lõpetamine.


Aeg ja maht

15. november 2013, kell 10.00-12.00


Toimumiskoht

Koolitus toimub  Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.
Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - 2013_Siret_Siilbek

Siret Siilbek  -  Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaa/partner.  Siret Siilbek on spetsialiseerunud kohtuvaidlustele, sealjuures klientide esindamisele erinevates töövõtulepingulistes (mh ehitus- ja projekteerimislepingutest) tulenevates vaidlustes. Siret on töötanud advokaadina alates 2005. aastast ning omandas vandeadvokaadi kutsenimetuse 2008. aastal.

Pildid / - Alterna logo


Maksumus

Registreerudes kuni 01. novembrini on soodushind 49 € + km osaleja kohta, hilisematele registreerujatele tavahind 59 € + km.

Peale arve tasumist saadetakse veebiseminari link, mille kaudu sisenetakse vahetult enne veebiseminari algust Addenda veebiseminari keskkonda.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille tasumist ootame OÜ Addenda arvele 333037710001 Danske Bank A/S Eesti filiaali enne veebiseminari toimumist.


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Pildid / - Elena Kirt 113x150

Elena Kirt
koolituskonsultant
+ 372 520 6347 | + 372 664 64 20
elena.kirt@addenda.ee
Riigihanked | Juhtimine, personaliarendus| Ehitusjuhtimine


Jaga

Arengukoostöö projekt sai joone alla

Eesti Välisministeeriumi poolt rahastatud Arengukoostöö projekt 107-2018-A „Kompleksne õppemetoodikate kasutamine ja mõjus õpetamine kõrghariduse omandamisel Valgevene ülikoolides“ sai joone alla.  Terve aasta kestnud projekti käigus uurisime koostöös Valgevene Riikliku Tehnikaülikooliga inseneride, mehhaanikute ja teiste tehnikaerialade ülikooli ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.