Sisukord

Veebiseminar - 5 kuud alates GDPRi jõustumisest

Jaga

Eeltutvustus

Isikuandmete kaitse üldmäärus on kehtinud 5 kuud – millised on olnud muudatused praktikas ning peamised rakendusprobleemid? Kui palju on esitatud kaebusi Andmekaitse Inspektsioonile? Kellel on kohustus märkida äriregistris andmekaitse spetsialist ning kui paljud ettevõtted on seda tänaseks teinud? Millele peaksid mõtlema kõik ettevõtjad, et tagada jätkuv vastavus isikuandmete kaitse üldmäärusega?


Sihtrühm

Ettevõtete ning asutuste juhid, personalijuhid, personalispetsialistid, juristid, pearaamatupidajad, raamatupidajad ning finantsjuhid.


Teemad

Koolitusel käsitletakse ka alljärgnevaid probleemküsimusi:

  • Millele peaks andmekaitse spetsialist keskenduma?
  • Millised peaksid olema ettevõttes kehtestatud sisekorrad (sealhulgas andmesubjektide päringutele vastamise kord)?
  • Milline peaks olema infoturbe ja andmekaitse omavaheline sümbioos ettevõttes?

Koolitusel saate ülaltoodud küsimustele vastuseid ning samuti annavad lektorid ülevaate GDPR-i jõustumisjärgsest olukorrast. Käsitletakse nii siseriiklikke kui ka rahvusvahelisi probleeme läbi praktiliste näidete. 


Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 7. novembril 2018 kell 10.0011.30.
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust.
Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

Pildid / - Allan Kubu 2018

Allan Kubu, Grant Thornton Baltic OÜ õigusnõustaja

 

Allan töötab Grant Thornton Balticus õigusnõustajana alates 2015. aastast ning on muuhulgas spetsialiseerunud rahapesu valdkonnale. Allan on läbi viinud mitmeid rahapesualaseid koolitusi ning nõustanud kliente rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse rakendamisel.

Maili Torma, Grant Thornton Balticus andmekaitse teenuse juhtivnõustajana

Maili töötab Grant Thornton Balticus andmekaitse teenuse juhtivnõustajana alates 2017. aastast. Andmete haldamise valdkonnas on Mailil töökogemust 15 aastat, sellest 10 aastat on ta töötanud erinevates Londoni investeerimispankades ja andmeturu konsultatsioonifirmas. Maili teeb ka turuanalüüse ja ettevõtete analüüse ning hindamisi, samuti oskab ta hinnata andmetöötluse protsesside vastavust. Mailil on International Association of Privacy Professionals (IAPP) andmekaitse spetsialisti (CIPP-E) ja privaatsusprogrammi läbiviimise (CIPM) sertifikaadid.


Maksumus

Registreerides kuni 2. novembrini 2018 kehtib soodushind 59 € + km (70,80 €), hiljem tavahind 79 € + km (94,80 €).
Kõigil osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 10 € + km (12 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+ 372 670 6606
helen.tammesalu@addenda.ee

 


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Valitsus kehtestas koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud

Vabariigi Valitsuse 12.11.2020. a korraldusega kehtestati Eestis uued piirangud COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks. Üldistatuna tuleb uute piirangutena järgida ja täita alljärgnevat. Kaupluse müügisaalides ja kaubandusettevõtetes tuleb järgida 2+2 reeglit – liikudes maksimaalselt kahekesi ja hoides teistest vähemalt 2-meetrilist vahemaad. Erandiks on perekonnad ning ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.