Sisukord

Veebiseminar - E-riigihangete keskkonna kasutajakoolitus hankijatele

Jaga

Eeltutvustus

Vastavalt riigihangete seaduse § 55 lõikele 7, mis jõustus 01.jaanuaril 2013 peab hankija võimaldama pakkumuste ja taotluste elektroonilist esitamist vähemalt 50 protsendi ulatuses hankija eelarveaastal planeeritavate riigihangete rahalisest mahust. Seega on õige aeg elektroonilise hankekeskkonna tundmaõppimiseks.
 
Elektrooniline riigihange on hange, mille läbiviimisel kasutatakse teabe edastamiseks ja vastuvõtmiseks ning andmete töötlemiseks ja säilitamiseks osaliselt või täielikult elektroonilisi seadmeid ja vahendeid.
 
E-hanke kasutusele võtmine aitab hankijal kiirendada menetlusprotsessi ja lühendab menetlusliku poole ajakulu erinevate protokollide koostamisel ning lihtsustab teavitamisega seonduvat.


Sihtrühm

Tutvustada riigihangete elektroonilise keskkonna võimalusi ning õpetada hankijaid seda kasutama.


Teemad

E-riigihangete eelised
Hankemenetluse elektrooniline korraldamine avatud menetluse näitel:
•    kõrvaldamise aluste, kvalifitseerimise tingimuste ja hindamiskriteeriumite sätestamine
•    erinevate vormide sisestamine
•    hanketeate esitamine
•    teadete, selgituste, otsuste ja muu info elektrooniline edastamine
•    laekunud taotluste ja pakkumuste elektrooniline menetlemine
•    pakkumuste avamine
•    pakkuja kvalifikatsiooni kontroll, pakkumuse vastavuse kontroll ja hindamine
•    riigihanke aruande elektrooniline esitamine ja avaldamine


Aeg ja maht

27. september 2013, kell 10.00- 12.00.


Toimumiskoht

Koolitus toimub  Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.
Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Jarlo_Dorbek

Jarlo Dorbek, Outsourcing Partner OÜ juhatuse liige. Jarlo Dorbek omab üle 10 aasta riigihangete läbiviimise kogemust, ta tegeleb riigihangete alase nõustamise, riigihangete koolituste ja hankemenetluste läbiviimise, erasektorile üksik- ja ühisostude läbiviimise ja erasektori ostukorralduses nõustamisega. Kuni 2011 aastani oli Jarlo Justiitsministeeriumi riigihangete spetsialist, kust ta tegeles hankepoliitika koordineerimise, Justiitsministeeriumi ja valitsemisala tsentraalsete riigihangete läbiviimise ja hankelepingute koostamise, lepingu läbirääkimiste ja lepinguvaidlustega. Ta on välja töötanud ka riigihangete alaseid õigusakte ja juhendeid.


Meetodid

E-riigihanke praktiline läbiviimine elektroonilises keskkonnas.


Maksumus

Registreerudes kuni 13. septembrini on soodushind 49 € + km osaleja kohta, hilisematele registreerujatele tavahind 59 € + km.


Peale arve tasumist saadetakse veebiseminari link, mille kaudu sisenetakse vahetult enne veebiseminari algust Addenda veebiseminari keskkonda.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse koos koolitusarvega, mille tasumist ootame OÜ Addenda arvele 333037710001 Danske Bank A/S Eesti filiaali enne veebiseminari toimumist.


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Pildid / - Elena Kirt 113x150

Elena Kirt
koolituskonsultant
+ 372 520 6347 | + 372 664 64 20
elena.kirt@addenda.ee
Riigihanked | Juhtimine, personaliarendus


Jaga

Kes on sinu sõbrad ehk toimingupiirangu rikkumisest riigihangetes

Meediast saab lugeda Tartu endise abilinnapea kaasusest ning selle jõudmisest maakohtusse. Prokuratuur süüdistab endist abilinnapead toimingupiirangu rikkumises suures ulatuses. Loe siit. Kuna isikut tuleb kuni süüdimõistva kohtuotsuseni käsitada süütuna, siis süüdistatava nime siin blogis avaldama ei hakka. Nimetatud loost koorub aga prokuratuuri nägemus ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.