Sisukord

Veebiseminar – Mida, kus ja kuidas võivad tervishoiuteenuse osutajad reklaamida

Jaga

Eeltutvustus

Reklaamiseaduse kohaselt on tervishoiuteenuse reklaam keelatud. Samas on seaduses siiski loetletud mõningad asjaolud, mida tervishoiuteenuse reklaamiks ei loeta ehk mille avalikustamine on lubatud.

20. aprillil 2014 jõustus reklaamiseaduse muudatus, mis täiendas senist nn mittereklaamiks loetavate asjaolude nimekirja. Nimelt on alates nimetatud kuupäevast lubatud lisaks senistele reklaami alla mittekuuluvatele asjaoludele avalikustada ka tervishoiuteenuste hindasid.

Veebiseminaril antakse lühiülevaade sellest, millist teavet, millistes kohtades (koduleheküljed, sotsiaalmeedia jms) ja millistel tingimustel on käesoleval ajal tervishoiuteenuse osutajatel kehtiva seaduse kohaselt lubatud avaldada. Ühtlasi antakse ülevaade sellest, kes teostab järelevalvet tervishoiuteenuse reklaami üle ning millised on tervishoiuteenuse reklaami kui keelatud reklaami avalikustamise tagajärjed, sh võimalikud menetlused ja sanktsioonid. Teema käsitluse raames kasutatakse ka praktilisi näiteid.


Eesmärk

Veebiseminari tulemusena saab osaleja ülevaate eelkõige sellest, millist teavet, kus ja kuidas tohib tervishoiuteenuse osutaja kehtiva reklaamiseaduse kohaselt avaldada.


Sihtrühm

Tervishoiuteenuse osutajad ning reklaamiagentuurid, kes tegelevad tervishoiuteenuse osutajate reklaamide tegemise või avalikustamisega.


Teemad

  • Millise teabe avalikustamist käsitletakse reklaamina
  • Mis on tervishoiuteenuse reklaam
  • Millist teavet tohivad tervishoiuteenuse osutajad avalikustada ja milline peab avalikustatav teave olema
  • Kus tohib teavet avaldada
  • Kes teostab järelevalvet tervishoiuteenuse reklaami avalikustamise üle
  • Millised on tervishoiuteenuse reklaamikeelu rikkumise tagajärjed, sh võimalikud menetlused ja sanktsioonid

Aeg ja maht

17. juuni 2014, kell 11.00-12.00


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, Interneti ühendust ning mugavaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

 Pildid / - Kati Tamm

Advokaadibüroo ALTERNA jurist Kati Tamm

Kati Tamm on advokaadibüroo ALTERNA jurist. Kati on spetsialiseerunud eelkõige reklaamiõigusele ning kohtu- ja kohtuväliste vaidluste lahendamisele. Enne advokaadibürooga ALTERNA liitumist töötas Kati Tarbijakaitseametis, kus ta põhilisteks tegevusvaldkondadeks olidki reklaamiõigus ning haldus- ja väärteomenetlused.

Kati on viinud läbi erinevaid reklaamiõigusega seotud menetlusi ning nõustanud ettevõtjaid erinevates reklaamiõigusalastes küsimustes. Lisaks on tal varasemast ajast ka õigusbüroodes juristi ja vanemjuristina töötamise kogemus.


Maksumus

Registreerides kuni 06. juunini on soodushind 29 EUR + 20% km osaleja kohta, hilisematele registreerujatele tavahind 39 EUR + km.


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Pildid / - Rahel Lindpärg 113x150

Rahel Lindpärg
koolituskonsultant
+372 556 95 775 | + 372 664 64 20
rahel.lindparg@addenda.ee
Raamatupidamine | Juriidika | Teenindus


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.