Sisukord

Veebiseminar - Muudatused töötervishoiu ja tööohutuse seaduses

Jaga

Eesmärk

1. jaanuaril 2019 hakkab kehtima uus "Töötervishoiu ja tööohutuse seadus". Koolituse eesmärk on tutvustada peamisi muudatusi ning selgitada, mida see tööandja jaoks tähendada võiks.


Sihtrühm

Kõikide asutuste ja ettevõtete töökeskkonnaspetsialistid, töökeskkonnavolinikud, töökeskkonnanõukogu liikmed, personalispetsialistid, personalijuhid ja teised töötervishoiu ning tööohutusega tegelevad inimesed. 


Teemad

Jaanika Jelistratov võrdleb veebiseminaril vana ja uut töötervishoiu ja tööohutuse seadust. Vastused saab muuhulgas sellistele küsimustele nagu:

  • millised on olulisemad muudatused uues seaduses võrreles vanaga?
  • millised on uued ohutegurid, millega peab arvestama riskianalüüsi tegemisel?
  • mida peab muutma dokumentatsioonis ja ettevõtte/asutuse töös?
  • kuidas muutuvad töökeskkonnaspetsialisti, töökeskkonnavoliniku ja töökeskkonnanõukogu ülesanded ja vastutus?
  • milliseks muutub tervisekontrolli läbiviimine?
  • mis muutub esmaabi andmises?
  • millised on karistused nõuete mittetäitmise eest?
  • kui suur võib olla rahaline trahv?

Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 4. oktoobril 2018 kell 10.00–11.00.
(1 tund)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. 
Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

Pildid / - Jaanika Jelistratov

Jaanika Jelistratov, Riskianalüüs OÜ tegevjuht,  tööohutuse- ja töötervishoiu spetsialist ja koolitaja

Jaanika Jelistratov on Riskianalüüs OÜ tegevjuht, tööohutuse- ja töötervishoiu spetsialis ja koolitaja. Ta on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse spetsialisti eriala. Peale kooli lõpetamist spetsialiseerus ta töötervishoiu ja tööohutuse peale. Suundus tööle Riskianalüüs OÜsse. Sealtkaudu on pidanud mitmetes ettevõtetes töökeskkonnaspetsialisti ametit, koostanud hulgaliselt riskianalüüse ning täiendanud ennast pidevalt töötervishoiu ja tööohutuse temaatikal. Koolitaja ametit hakkas Jaanika pidama juba 9 aastat tagasi, kui sai esmalt koolitatud erinevaid noorteorganisatsioone meeskonnatöö, konfliktide lahendamise ning projektijuhtimise alal. Viimased viis aastat on Jaanika keskendunud põhiliselt töötervishoiu- ja tööohutusalastele koolitustele.


Maksumus

Registreerides kuni 20. septembrini 2018 kehtib soodushind 39 € + km (46,80 €), hiljem tavahind 59 € + km (70,80 €).
Kõigil osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 10 € + km (12 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - Nele Šott

Nele Šott
+372 5628 2416
nele.sott@addenda.ee

 

Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Projekteerija vastu esitatavate nõuete aegumine

Projekteerimisleping on oma olemuselt töövõtuleping, mille tulemiks on valmiv ehitusprojekt. Praktikas on aeg-ajalt probleeme tekitanud projekteerijate vastu esitatavate nõuete aegumine, millest praeguses blogipostituses juttu tulebki. Juhul, kui ehitusprojekti mittevastavus põhjustab ehitise puuduse, siis tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146 lg 2 kohaselt on lepingust tuleneva nõude ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.