Sisukord

24/7 koolitus - Huvide konflikti ja korruptsiooni vältimine (2 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Huvide konflikt ja korruptsiooniohtlikud olukorrad omavalitsuses on taas päevakajaline ja kirgiküttev teema. Et suurendada töötajate teadlikkust ning aidata neil vältida huvide konflikte ja korruptsiooniriske, kutsume Teid koolitusele, mille käigus anname praktilised juhised, kuidas korraldada tegevus nii, et huvide konflikt ja oht õigusrikkumiseks on reaalselt ennetatud ning asutuse asjaajamine on korrektne ning seda on selgesti näha väljaspoole. Käsitleme praktilisi näiteid selle kohta, kuidas huvide konflikti ja korruptsiooni ennetamiseks vajalik dokumentatsioon ja töökorraldus on erinevates asutustes või äriühingutes korraldatud. 

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • saab teadmised asjassepuutuvatest õigusaktidest, olulistest mõistetest ja korruptsiooni ennetamiseks vajalikest dokumentidest ning töökorraldusest

Sihtrühm

Ametnikud ja KOV volikogu liikmed, audiitorid, finantsjuhid, organisatsiooni juhid, juristid, projektijuhid, riigihanke spetsialistid jt.

Koolitus on mõeldud nii juhtidele, kes peavad korruptsiooni vältimise korraldama, kui ka töötajatele, kes peavad teadma, mis täpselt on huvide konflikt või korruptsiooniohtlik olukord ning oskama neid olukordi kas ära hoida või siis hästi lahendada


Teemad

Alar Urm käsitleb koolitusel järgmisi teemasid:

  • õiguslik baas
  • puudutatud isikud
  • erinevad otsused ja olukorrad
  • huvide konfliktide ettenägemine ja vältimine
  • huvikonfliktis tegutsemine
  • sisekord, dokumendid ja nende rakendamine
  • korrektne asjaajamine päriselt ja ka väljapoole nähtavalt

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Alar Urm 115x115

Alar Urm, advokaadibüroo Blessner partner ja vandeadvokaat

Tegutseva vandeadvokaadina on vandeadvokaat Alar Urmi töölaual ehitus- ja riigihangete valdkonna lepingud, kindlustuse ja haldusõiguse probleemküsimused ja vaidlused. KOV tööspetsiifikaga on Alar Urm puutunud kokku enam kui 20. aasta vältel. Alar Urm on suure juhtimis- ning koolitajakogemusega: on erinevate ülikoolide lektor, lisaks on tal juhi kogemus erinevatest riigiasutustest, paljude äriühingute nii nõukogu kui ka juhatuse liikme kogemus..

Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

129 € + km (157,38 €).


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

  Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.