Sisukord

24/7 koolitus - Punktipilved projekteerijatele ja ehitajatele. 2,9 TP (4 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_26_EHI_2


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus annab 2,9 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.


Eesmärk

Tänapäevane tehnoloogia võimaldab saada ümbritsevast keskkonnast detailset ning geomeetriliselt täpset kolmemõõtmelist informatsiooni. Seda kasutatakse üha rohkem ka ehituse valdkonnas, kuid siiski mitte veel sel määral, kui võiks.

Koolitusel tutvustatakse punktipilvede mõõdistamise tehnoloogiaid ning võrreldakse neid nö traditsiooniliste meetoditega ning selgitatakse punktipilvede kasutamise võimalusi.

Koolituse eesmärk on anda ehitusvaldkonna tegijatele arusaam punktipilvedest ning nende kasutamise võimalustest.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • omab arusaama punktipilve mõõdistuse tehnoloogiatest ja võimalustest ning teab, kuidas punktipilvi oma töös ära kasutada

Sihtrühm

  • Ehitus: objektijuhid, projektijuhid, BIM juhid, arendusjuhid
  • Projekteerimine: arhitektid, projekteerijad, projektijuhid

Teemad

Jüri Pärtna käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • mõõdistusmeetodid ja nende võrdlus
  • punktipilved toorandmetest kuni lõppkasutajani
  • punktipilve vaatamise ja kasutamise võimalused vabavaraga
  • 3D mudelid ja 2D joonised punktipilvest

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(4 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Jüri Pärtna 2022

Jüri Pärtna, 3D mõõdistusele, punktipilvetöötlusele ja mudeldamisele spetsialiseerunud ettevõtte DataCap OÜ asutaja ning juht. Geodeet, tase7

Jüri Pärtna erialane haridus on omandatud Moskva Riiklikus Geodeesia- ja Kartograafia Ülikoolis ning lisaks on ta läbinud EBS-s Executive MBA kursuse.
Jüri Pärtna on töötanud geodeedina Eestis, Soomes, Ukrainas, arendusjuhina Geo S.T. OÜ-s ning Reaalprojekt OÜ-s, juhtinud  enda asutatud ettevõtteid Geomark Exact AS, Archaeovision OÜ, DataCap OÜ ning juhtinud Eesti Geodeetide Ühingut.
Jüri Pärtna on Läti geodeesia- ja infraprojekteerimise ettevõtte SIA Latvijasmernieks.lv kaasosanik.
Laserskaneerimise ja punktipilvedega on Jüri Pärtna kogemus aastast 2004, mil tehnoloogia oli veel oma arengu algjärgus. 


Meetodid

Loeng, näited, praktilised käsitlused. Test.


Maksumus

159 € + km (193,98 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.