Sisukord

24/7 Veebiseminar - Andmekaitse mõju juhiabi, dokumendihalduri ja arhivaari tööle. Koolitaja: Maila Kukk

Jaga

 

Pildid / - 24_7

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud veebiseminari täpselt siis, kui Teile see sobib!
Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning kinnituskirja, kust leiate ligipääsu veebiseminari keskkonda. Materjalid saate alla laadida ning seminari salvestust kuulata/vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.


Eeltutvustus

Dokumendi- ja arhiivihalduse korralduses on oluline arvestada andmekaitse nõuetega. 2018. aasta mais kehtima hakkav isikuandmete kaitse üldmäärus toob kaasa rangemad andmekaitse nõuded, millega peab arvestama igas asutuses ja ettevõttes. Lähiajal tehakse Eesti seadusandluses muudatused: praegu on kooskõlastamisel isikuandmete kaitse seaduse rakendamise seaduse eelnõu.

Suur osa muudatustest seisneb andmete säilitustähtaegade sätestamises või piiramises, et isikuandmeid säilitataks ainult nii kaua, kui see on asutusele vajalik seadusest tulenevate ülesannete täitmiseks. Üle vaadata tuleb sellega seoses ka isikuandmete ja dokumentide säilitustähtajad. Samuti tuleb reguleerida andmete arhiveerimise kord, sh arhiivile juurdepääsu pidamise kord.


Sihtrühm

Avaliku ja erasektori dokumendi- ning arhiivihaldusega tegelevad töötajad.


Teemad

Veebiseminaril käsitleme teemasid:

  • andmekaitse dokumendi- ja arhiivihalduses
  • millised muudatused tuleb teha andmete ja dokumentide säilitustähtaegade osas: olulisemad muudatused õigusaktides
  • asutuse arhiveerimiskontseptsiooni koostamisest
  • andmete arhiveerimise korra ja arhiivile juurdepääsu korra koostamisest
  • andmete turvalisest kustutamisest

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda veebiseminaride keskkonnas seminarid.addenda.ee!
Seminari kestus on kaks akadeemilist tundi.


Koolitajad

Pildid / - Maila Kukk

 

Maila Kukk

Maila Kukk on pikaajalise dokumendi- ja arhiivihalduse alase töökogemusega nii avalikus kui ka erasektoris. Ta on läbi viinud praktilise suunitlusega erialaseid seminare ja sisekoolitusi alates 2006. aastast. Maila Kukk on lõpetanud Tallinna Ülikooli dokumendihalduse eriala magistriõppe, osaleb juhatuse liikmena Eesti Arhivaaride Ühingu töös. Välja andnud raamatu "Praktiline dokumendihaldus" (2016), avaldanud artikleid arhiivitöö teemal Äripäeva ajakirjas "Raamatupidamise praktik".


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite. Veebiseminaride keskkonna kasutustingimustega saate tutvuda siin.
Veebiseminaride keskkond on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine 59 € + km ning väljastame sellekohase koolitusarve.


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.
Veebiseminaride keskkond on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatav kolmandatele isikutele.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
+372 670 6606

addenda@addenda.ee
 

Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Valitsus kehtestas koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud

Vabariigi Valitsuse 12.11.2020. a korraldusega kehtestati Eestis uued piirangud COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks. Üldistatuna tuleb uute piirangutena järgida ja täita alljärgnevat. Kaupluse müügisaalides ja kaubandusettevõtetes tuleb järgida 2+2 reeglit – liikudes maksimaalselt kahekesi ja hoides teistest vähemalt 2-meetrilist vahemaad. Erandiks on perekonnad ning ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.