Sisukord

Juhi 5 tehnikat, mis aitavad tõsta alluvate efektiivsust

Jaga

Eeltutvustus

Organisatsiooni eduka toimimise eelduseks võib pidada asjaolu, et selle liikmed oleksid teadlikud organisatsiooni väärtustest, tegevussuundadest, eesmärkidest ja oma rollist nende saavutamisel.
Kui tahate olla edukas ning kasumlik konkurentsis, tuleb tähelepanu pöörata nii kiirusele kui ka täpsusele, mida on võimalik saavutada läbi tööprotsesside efektiivistamise ning nii oma kui ka alluvate aja ja ressursside õige juhtimise.
Selge on, et iga töötaja efektiivne tegutsemine aitab juhil püsida tipus ja arendada oma äri. Millised siis on need tehnikad, mis aitavad tõsta alluvate efektiivsust ja seeläbi püsida tipus, arendada oma äri ja olla kasumlik? Kuidas neid tehnikaid enda ettevõttes arendada? Kõikidele nendele küsimustele leiate vastuse koolitusel, mida viib läbi Eestis üks efektiivsuse ning kasumlikkuse juhtimise tunnustatuim ekspert  - Jari Kukkonen.

Kõik koolitusel käsitlemist leidvad tehnikad on rakendatavad erinevates valdkondades.


Sihtrühm

Ettevõtete tipp- ja keskastmejuhid.


Teemad

•    Tööprotsesside tõhustamine.
•    Tööülesannete efektiivne jaotus.
•    Efektiivse füüsilise töökeskkonna loomine.
•    Motiveeritud ja innustunud õhkkonna loomine.
•    Loovuse ja leidlikkuse rakendamine ning aja juhtimine.


Aeg ja maht

27. november 2013, kell 10.00 - 15.30
(6 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Hotell Euroopa (Paadi 5, Tallinn).

Pildid / - HotelEuroopa_vertikaal

NB! Parkimine Ahtri 3 Europarklas, päev 2€.


Koolitajad

Pildid / - Jari_Kukkonen

Jari Kukkonen - Vitalonga OÜ juhtimiskonsultant ja koolitaja.
Jari Kukkonen on juhtinud pikaajaliselt rahvusvahelist konsultatsioonifirmat, tal on 22 aastat rahvusvahelist kogemust juhtimiskonsultatsioonide vallas: Lean, kuluefektiivsus, kvaliteet, strateegiad, eestvedamine, efektiivsus.  MBA - Süsteemi insener. Jari on tegelenud nii Eesti kui ka rahvusvaheliste ettevõtete motivatsioonisüsteemide süsteemide ja strateegia loomise ja juurutamisega, lisaks tulemusjuhtimise mõõtesüsteemide tulemusliku rakendamisega. Jari Kukkonen on kvaliteedijuhtimise spetsialist ning osalenud ka rahvusvaheliste kvaliteedijuhtimise hindamise žüriis, esinenud avalikel konverentsidel nii Eestis kui ka välismaal, viinud läbi nii avatud- kui ka ettevõtete- ja organisatsioonide siseseid koolitusi. Jari on litsentseeritud ISO siseaudiitorite koolitaja ning siseauditi läbiviija, Eesti ainus 20 võtme (20 Keys) litsentsi omav kvaliteedijuhtimise konsultant. Jari on aidanud juurutada arvukalt kvaliteedijuhtimissüsteeme nii kohalikes eraettevõtetes omavalitsustes kui ka sihtasutustes. Jari on olnud mitmel korral nii Eesti kui ka Euroopa ettevõtete kvaliteediauhinna hindajate komisjonis.


Meetodid

Simulatsioonimäng, enesehindamine, rühmatöö, loeng.


Maksumus

Registreerudes kuni 13. novembrini on soodushind 159 € + 20% km osaleja kohta, hilisematele registreerujatele kehtib tavahind 179 € + 20% km.
Hinnasoodustus -10% kehtib kahele ja enamale osalejale ühest organisatsioonist.


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, koolitusmaterjale, kohvipause ja lõunasööki.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille tasumist ootame OÜ Addenda arvele 333037710001 Danske Bank A/S Eesti filiaali.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palume teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - Elena Kirt 113x150

Elena Kirt
koolituskonsultant
+ 372 520 6347 | + 372 664 64 20
elena.kirt@addenda.ee
Riigihanked | Juhtimine, personaliarendus


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 garantii

Kuna pärast ehitusseadustiku jõustumist seadusest enam ehitisele garantiid ei tulene (jättes kõrvale tarbijale ehitatava eramuga seonduva nõuete esitamise lihtsustatud korra), siis on viimastel aastatel järjest aktuaalsemaks muutunud garantii küsimused. Ka garantiid käsitlevaid vaidlusi on praktikas märkimisväärselt rohkem. ETÜ 2013 garantii regulatsioon kehtib siis, kui ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.