Sisukord

Punktipilved projekteerijatele ja ehitajatele. 2,9 TP (veeb)

Jaga

 

KOOLITUS TOIMUB NII VEEBIS KUI E-ÕPPES!

Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Eeltutvustus

Tänapäevane tehnoloogia võimaldab saada ümbritsevast keskkonnast detailset ning geomeetriliselt täpset kolmemõõtmelist informatsiooni. Seda kasutatakse üha rohkem ka ehituse valdkonnas, kuid siiski mitte veel sel määral, kui võiks.

Koolitusel tutvustatakse punktipilvede mõõdistamise tehnoloogiaid ning võrreldakse neid nö traditsiooniliste meetoditega ning selgitatakse punktipilvede kasutamise võimalusi.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda ehitusvaldkonna tegijatele arusaam punktipilvedest ning nende kasutamise võimalustest.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • omab arusaama punktipilve mõõdistuse tehnoloogiatest ja võimalustest ning teab, kuidas punktipilvi oma töös ära kasutada

Sihtrühm

  • Ehitus: objektijuhid, projektijuhid, BIM juhid, arendusjuhid
  • Projekteerimine: arhitektid, projekteerijad, projektijuhid

Teemad

Jüri Pärtna käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • mõõdistusmeetodid ja nende võrdlus
  • punktipilved toorandmetest kuni lõppkasutajani
  • punktipilve vaatamise ja kasutamise võimalused vabavaraga
  • 3D mudelid ja 2D joonised punktipilvest

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 2,9 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 21. aprillil 2022 kell 10.00–13.15
(4 akadeemilist tundi)

Koolituse ajakava:
10.00–11.30 koolitus
11.30–11.45 paus
11.45–13.15 koolitus

Juhul, kui Te koolitusel reaalajas osaleda ei saa, on võimalus koolitus läbida Addenda e-akadeemias. Palun tehke valik koolitusele registreerumisel.


Toimumiskoht

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne 
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe 
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Jüri Pärtna 2022

Jüri Pärtna, 3D mõõdistusele, punktipilvetöötlusele ja mudeldamisele spetsialiseerunud ettevõtte DataCap OÜ asutaja ning juht. Geodeet, tase7

Jüri Pärtna erialane haridus on omandatud Moskva Riiklikus Geodeesia- ja Kartograafia Ülikoolis ning lisaks on ta läbinud EBS-s Executive MBA kursuse.
Jüri Pärtna on töötanud geodeedina Eestis, Soomes, Ukrainas, arendusjuhina Geo S.T. OÜ-s ning Reaalprojekt OÜ-s, juhtinud  enda asutatud ettevõtteid Geomark Exact AS, Archaeovision OÜ, DataCap OÜ ning juhtinud Eesti Geodeetide Ühingut.
Jüri Pärtna on Läti geodeesia- ja infraprojekteerimise ettevõtte SIA Latvijasmernieks.lv kaasosanik.
Laserskaneerimise ja punktipilvedega on Jüri Pärtna kogemus aastast 2004, mil tehnoloogia oli veel oma arengu algjärgus. 


Meetodid

Loeng, näited, praktilised käsitlused, küsimused-vastused.


Maksumus

Registreerides kuni 18. aprillini 2022 kehtib soodushind 159 € + km (190,80 €), hiljem tavahind 189 € + km (226,80 €). 
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 29 € + km (34,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v 

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
+372 520 6347
diana.nommik@addenda.ee

 


Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu seadus on kättesaadav ka võõrkeeltes

Teadupärast on kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused avaldatud Riigi Teatajas. Interneti leheküljelt www.riigiteataja.ee saab õigusakte otsida pealkirja, akti andja ning  muude parameetrite järgi. Sealjuures on mugav võimalus vaadata lisaks kehtivatele redaktsioonidele nii varasemaid kui ka alles tulevikus kehtima hakkavate õigusaktide versioone. Samuti võimaldab Riigi Teataja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.