Sisukord

Sisekoolitus - Arenguvestluste läbiviimine

Registreeri koolitusele
Jaga

Pildid / - goal


Eeltutvustus

Arenguvestlus on korrapärane ja usalduslik vestlus, mis aitab juhil parimal kombel ühitada inimese personaalsed teadmised, oskused, eesmärgid, võimed, loovuse, hoiakud ja ambitsioonid organisatsiooni eesmärkidega ning nende arengule kaasa aidata. Arenguvestluse puhul on võtmeteguriks kahe inimese vaheline suhtlemine ja eeskätt just juhi suhtlemisoskus ning arenguvestluse läbiviimise tehnikate valdamine, mis määravad suures osas arenguvestluste edukuse.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda teadmised arenguvestluse protsessidest ja arenguvestluse ettevalmistamisest, läbiviimisest ning tagasiside saamisest.

Koolituse tulemusena juhid mõistavad arenguvestluse vajalikkust ning oskavad vestlusi läbi viia ning vestluse tulemusi juhtida.


Teemad

•  Mis on arenguvestlus ja selle eesmärgid?
•  Mida annavad arenguvestlused vahetule juhile, töötajale ja asutusele tervikuna?
•  Milline on hea arenguvestlus?
•  Milliseid teemasid arenguvestlusel käsitletakse?
•  Kuidas arenguvestlust ette valmistada ja läbi viia?
•  Milliseid oskusi peaks vahetu juht vestluse läbiviimisel kasutama ja millest hoiduma?
•  Kuidas luua süsteemset arenguvestluste protsessi?


Aeg ja maht

1-päevane koolitus.

Koolituskava kohandatakse vastavalt tellija vajadustele ja soovidele. Koolituse aeg, maht, toimumiskoht ja grupi suurus lepitakse kokku koolituse tellijaga sõltuvalt täpsest lähteülesandest.


Toimumiskoht

Kokkuleppel tellijaga - kas tellija või pakkuja organiseeritud ruumides.


Koolitajad

Pildid / - 2014 Katrin Alujev
Katrin Alujev on Estraveli personali- ja kvaliteedi direktor. Katrin töötas 9 aastat TNT-s personali- ja  kvaliteedijuhina, ajal mil TNT valiti Euroopa parimaks tööandjaks. Katrin on Eesti Kvaliteediühingu liige ning alates 1999. aastast kuulub ta Eesti mainekamasse personalitöö arendamise ühingusse PARE. Katrin on osalenud mitmetel konverentsidel ning koolitustel lektorina, muuhulgas arenguvestluste protsesside väljatöötamise ning läbiviimise koolitustel.


Meetodid

Lühiloengud, praktilised näited, grupiarutelud, praktilised harjutused.

Koolitus on üles ehitatud nii, et praktikaga näitlikustatud loengublokid vahelduvad diskussioonidega.


Maksumus

Küsige hinnapakkumist!


Lisainfo

Lisainfot jagab meelsasti

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v

Diana Nõmmik
+ 372 580 91 404 | + 372 670 66 06
diana.nommik@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Töös esinevatest puudustest teavitamine

Juhul, kui tellija avastab töös puuduseid, tuleb tal nendest töövõtjat teavitada. Seekordses uudisnupus tuleb juttu sellest, millal tellija seda tegema peab ning mis saab siis, kuid tellija on teavituse teinud hilinenult. Oma majandus- ja kutsetegevuses tegutsev tellija peab valminud töö viivitamatult üle vaatama või üle vaadata laskma. Juhul, kui avastatakse mittevastavused, tuleb ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.