Sisukord

24/7 koolitus - Arenguvestlus õpilaste/laste ja nende vanematega (2 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

 Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Arenguvestlus õpilase ja lapsevanemaga on õpetajatele ja koolile/lasteaiale hindamatu ja väärtuslik ressurss, kus oskuslikult õigeid küsimusi küsides ja head eeltööd tehes saavad õpetajad palju kasulikku ja olulist teada oma õpilaste, kooli/lasteaia  ja enda töö kohta. Arenguvestlus on võimalus väärtustada õpilast ja tema vanemate  panust ning kaasata neid tõhusamalt lapse (akadeemilise) arengu toetamisse ja kooli/lasteaia eesmärkide saavutamisse.

Koolituse eesmärk on anda osalejatele teadmised ja oskused silmast-silma ja on-line kaasavate arenguvestluste kavandamiseks ja efektiivseks läbiviimiseks.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab arenguvestluse kavandamise, läbiviimise, tagasisidestamise põhimõtteid ning rakendab oskusi praktikas
  • oskab kavandada ja läbi viia kaasavat silmast-silma ja on-line arenguvestlust
  • oskab arvestada on-line toimuvate arenguvestluste eripäradega
  • oskab luua positiivseid suhteid ja koostöövõimalusi lastevanematega

Sihtrühm

Koolide ja lasteaedade õpetajad, õppealajuhatajad  ja koolijuhid


Teemad

PhD Liina Randmann käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • arenguvestluse eesmärk õpilasele, õpetajale ja lapsevanemale, arenguvestluse kasutegurid ja väärtuse loomine mõlemale osapoolele
  • arenguvestluse läbi viimine nii silmast-silmkui ka veebikeskkonnas, veebi vahendusel suhtlemise eripära, turvalise keskkonna loomine ja usalduslike suhete saavutamine
  • individuaalne lähenemine, keskendumine õpilase vajadustele ja oskuste arendamisele - arenguvestluse läbiviimise põhimõtted, arenguvestluste eetika
  • kokkuvõtete tegemine arenguvestlustest ja järeltegevuste planeerimine, vastutuse jagunemine

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Liina Randmann 2020

Liina Randmann PhD

Liina Randmann PhD on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi ja Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala. Magistrikraadi ja doktorikraadi kaitses ta töö- ja organisatsioonipsühholoogia valdkonnas. Praegu töötab Liina Randmann Tallinna Tehnikaülikoolis vanemlektorina. Oma põhitöö kõrvalt on ta olnud viimased paarkümmend aastat tegev koolitajana ja kutsutud esinejana erinevatel kohalikel ja rahvusvahelistel konverentsidel. 


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

85 € + km (103,70 €).


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.