Sisukord

24/7 koolitus - Riigihangete alusdokumentide koostamine ja nende vaidlustamine (4 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Alusdokumentide koostamine on protsess, kus hankija seab konkreetse hanke projekti raamistiku ning tingimused, mida pakkujad peavad järgima. See hõlmab lepingutingimuste, hindamiskriteeriumite ja muude oluliste nõuete määratlemist. Koolitusel jagame juhiseid, milliseid komistuskive hankedokumentide koostamisel vältida, kuidas neid tuvastada ja seljatada.

Vahel võivad isegi kõige hoolikamalt koostatud alusdokumendid tekitada eriarvamusi ja pakkujate poolt vaidlustamist. Pakkujaile toomegi koolituse käigus välja, millised on potentsiaalselt ebaõiglased hanketingimused, mille vaidlustamine võiks eelduslikult olla edukas.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab hanke alusdokumentide koostamisega seonduvaid põhilisi eksimusi
  • oskab vältida pikki ja kulukaid hanke alusdokumentidest tulenevaid hankevaidlusi

Sihtrühm

Riigihangete läbiviijad ja aktiivsed pakkujad, juristid, tippjuhid jt huvilised


Teemad

Vandeadvokaat Epp Lumiste analüüsib ja vastab koolituse käigus järgmistele küsimustele:

  • millised on tüüpvead riigihanke alusdokumentide (RHAD) koostamisel ning kuidas neid vältida?
  • kuidas vältida tehnilise kirjelduse koostamisel põhjendamatut konkurentsi piiramist?
  • kas hankijal on võimalik sõnastada hankelepingu projekt nii, et vältida vaidlusi täitmise ajal? Kas ja millal hankelepingut saab muuta?
  • millal minna riigihanke alusdokumente vaidlustama? 

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(4 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Epp Lumiste

Epp Lumiste, Advokaadibüroo LEADELL Pilv vandeadvokaat

Epp Lumiste on riigihangete valdkonnas olnud aktiivne enam kui 10. aastat. Ta on nõustanud nii hankijaid, sh tehnilise kirjelduse koostamise osas, kui pakkujaid. Epp Lumiste omandas õigusteaduse bakalaureuse ja magistrikraadi Audentese Ülikoolist. Täiendavalt 2010. a omandas Epp Lumiste LL.M. kraadi USA-st George Washington Ülikoolist. 2005. aastast alates töötas Epp Lumiste Eesti Vabariigi Kaitseministeeriumi õigusosakonnas, kus muuhulgas tegeles rahvusvaheliste hangetega. Lisaks avaliku sektori töökogemusele on Epp Lumiste töötanud eelnevalt advokaadibüroos Advokaadibüroos Aivar Pilv ning Alterna.


Meetodid

Loeng, mille raames toob koolitaja praktilisi näiteid ja tutvustab viimast VAKO praktikat. Küsimused-vastused. 


Maksumus

189 € + km (230,58 €).


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.