Sisukord

24/7 koolitus - Kuidas saada üle hankelepingu muutmise hirmust? (2 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Kuidas saada üle hankelepingu muutmise hirmust on eksklusiivne ning intrigeeriv diskussioonkoolitus, kus toome Teieni jätkuvalt põletava hankelepingute muutmise teema. Tuntud ja publiku poolt armastatud hankejuristid advokaadibüroost Sorainen analüüsivad hankelepingute muutmisega seotud kohtupraktikat, jagavad selgitusi ja vastavad Teie küsimustele, mis seotud vaegtööde käsitluse, tähtaja pikendamise, alltöövõtjate kontrolli ja palju muuga.

Analüüsime hankelepingute muutmisel esilekerkinud küsimusi ja kitsaskohti, probleemseid kaasusi ja kohtupraktikat ning sellega kaasnenud muutusi riigihanke maastikul.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • tunneb reaalset praktikat hankija ja pakkuja poolt vaadatuna
  • tõlgendab riigihangete praktikat ning väldib pikki ja kulukaid hankevaidlusi

Sihtrühm

  • avalik- õiguslike insitutsioonide spetsialistid, kes puutuvad kokku riigihangete korraldamisega
  • aktiivsed pakkujad, nii tippjuhid kui ka spetsialistid
  • juristid, advokaadid ja vandeadvokaadid, kes tegelevad hankealase nõustamise ja hankevaidluste lahendamisega
  • audiitorid, kes auditeerivad riigihangete valdkonnas
  • EL projektide koordinaatorid, kellel on vajadus hanke korras osta kaupu ja teenuseid
  • ja paljud teised huvilised

Teemad

Kuidas saada üle hankelepingu muutmise hirmust?

Pildid / - Kadri Härginen_2019_veebifoto (5)

Kadri Härginen

 

Pildid / - Mario Sõrm, 2020

Mario Sõrm

 

Advokaadibüroo Sorainen partner ja vandeadvokaat Dr Kadri Härginen ning advokaat Mario Sõrm

Kuigi hankelepingu muutmist puudutavad küsimused muutusid põletavalt aktuaalseks juba mõni aasta tagasi, siis ei ole veel kaugeltki näha selle teema jahenemise märke. Ilmselt ei ole ühtegi hankijat ega pakkujat, kes ei oleks hankelepingu muutmisega viimastel aastatel üht või teist pidi kokku puutunud. Viimase aja kohtupraktika on toonud küll teemasse mõningast selgust, kuid paljud küsimused on siiani lahenduseta.

Hankelepingute muutmise virvarris aitavad oma aruteluga selgust luua Soraineni hanketiimi vandeadvokaat Kadri Härginen ning advokaat Mario Sõrm.

Dr Kadri Härginen on advokaadibüroo Sorainen partner ja vandeadvokaat ning riigihanke valdkonnajuht. Kadri Härginen on tegutsenud riigihanke advokaadina enam kui 10 aastat, millele eelnevalt töötas Kadri Härginen avalikus sektoris nii riigihankeid läbiviiva spetsialisti kui ka Rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonnas riigihangete poliitika kujundaja ning eelnõude väljatöötajana. Lisaks igapäevaselt klientide riigihankevaldkonnas nõustamisele ja vaidlustes esindamisele on Kadri Härginenil ka märkimisväärne hangete planeerimise ja läbiviimise kogemus.

Mario Sõrm omab ulatuslikku riigihangete valdkonna kogemust avaliku sektorist töötades aastaid Rahandusministeeriumis riigihangete valdkonna nõunikuna. Tema panus seadusloomesse on märkimisväärne. Mario Sõrm on kehtiva konkurentsiseaduse ning ka riigihangete seaduse üks koostajatest. Lisaks on ta osalenud mitmetes Euroopa Liidu töörühmades, komisjonides ja loengutegevuses. Hetkel nõustab Mario Sõrm nii hankijaid kui ka pakkujaid omades kogemust praktiliselt kõikides ettevõtlusvaldkondades. Tänu kogemusele nii teooriast kui ka praktikast ning heale analüüsioskusele on Mario Sõrm oodatud esineja konverentsidel ja koolitustel.


Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Meetodid

Koolitajate aktiivne arutelu.


Maksumus

129 € + km (157,38 €).

Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.