Sisukord

Veebiseminar - Uus ehitisregister. 1,4TP

Registreeri koolitusele
Jaga

Eeltutvustus

Ehitisregister on läbi käimas olulisi muudatusi. Suuremad EHRi arenduste tulemused jõuavad kasutaja ette alates aprillist 2020. Mida need muudatused kasutajale kaasa toovad?
Koolituse läbimine annab kuulajale 1,4 TP-d. 


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on anda ülevaade ehitisregistri uutest muudatustest.
 
Veebiseminari õpiväljundina on osaleja teadlik, missugused muudatused on ehitisregistris aset leidnud ning mida need kasutajale kaasa toovad.

Teemad

  • Mis on ehitisregistris muutunud?
  • Mis on ehituse e-platvorm?
  • Kuidas mõjutavad ehitisregistri, e-ehituse platvormi ja 3D kaksiku arendused ettevõtja elu?
  • Kuidas töötavad BIM mudeli automaatkontrollid?
  • Mis on e-ehituse teemaveeb?

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 80%.
Koolituse tõendile on märgitud 1,4 täiendõppe punkti.


Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 11. juunil 2020 kell 10.00–11.30.
(1 akadeemiline tund)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

 

Pildid / - Taavi Jakobson

Taavi Jakobson, MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMISTEERIUMI EHITISREGISTRI TALITUSE PROJEKTIJUHT


Meetodid

Loeng, küsimustele vastamine.


Maksumus

kuni 17. maini 59€ + km (70,80 €) ning hilisematele registreerujatele 79 € + km (94,80 €). Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 12 € + km (14,40 €). 

Veebiseminari järelkuulamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Veebiseminari salvestis  on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal

tel 55 662 741
kristina.paal@addenda.ee

 

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Kadri Matteus - Eriolukorra mõjudest riigihangetele

COVID-19 pandeemiast on halvatud pea kõik majandusharud ja eriolukorrast on mõjutatud ühel või teisel moel enamus õigusvaldkondi. Ka riigihangetes toob eriolukord kaasa muudatusi hankepraktikas nii hankijatele kui ka pakkujatele. Esimese asjana tekib küsimus, kas riik on kriisiolukorras jätkuvalt kohustatud hankima kaupu ja teenuseid, mida kriisi tõttu on vaja nüüd ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.