Sisukord

Veebiseminar - Eesmärkide seadmine

Jaga

Eeltutvustus

Veebiseminar annab kuulajatele praktilisi nõuandeid, kuidas on võimalik saavutada paremaid tulemusi nii töös kui ka isiklikus elus läbi eesmärgistamise ja läbimõeldud ajakasutamise. Kuidas seada eesmärke nii, et need oleks saavutatavad? Mis samme teha ja kuidas eesmärke moodustada? 


Teemad

Veebiseminaril käsitleme teemasid:

  • miks on oluline seada eesmärke?
  • kuidas seada eesmärke nii, et need oleks saavutatavad?
  • mis samme teha ja kuidas eesmärke moodustada?
  • õpime seadma SMART eesmärke

Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 29. mail 2019 kell 10.00–11.00.
(1 astronoomiline tund)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. 
Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

 

Pildid / - Kadri Halling pilt

KADRI HALLING

Kadri Hallingul on rohkem kui 15 aastat kogemust teenindus- ja müügivaldkonnas ning viimastel aastatel on ta omandatud kogemusi jaganud koolitusi läbi viies. Kõrgharidus Hollandist ning töökogemus viiest erinevast riigist on toonud kaasa suurepärased suhtlus- ja meeskonnatööoskused ning praktilised teadmised, kuidas erineva kultuuritaustaga inimestega edukalt koostööd teha. 
Kadri koolitused on lennukad ja kaasahaaravad koos intrigeerivate harjutustega. Koolitusel on tagatud aktiivne osavõtt ning positiivne meeleolu ja palju praktilisi teadmisi, mida kohe peale koolitust kasutusele võtta.


Maksumus

Registreerides kuni 15. maini 2019 kehtib soodushind 19 € + km (22,80 €), hiljem tavahind 39 € + km (46,80 €). Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 12 € + km (14,40 €). 

Veebiseminari järelkuulamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Veebiseminari salvestis  on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 5804 3270
+ 372 670 6606
helen.tammesalu@addenda.ee

 


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Garantii olemus

Juba 2015. a kadus koos uue ehitusseadustiku jõustumisega seadusest tuleneva ehitise garantii nõue. Seetõttu on oluline ehituse töövõtulepingutes garantii tingimustes kokku leppida. Kuna tellija enam seadusest  tuleneva garantiiga kaitstud ei ole, on ka garantii üle tekkivaid vaidluseid järjest rohkem. Järgmises paaris uudisnupus käsitlemegi garantiid. Seekord ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.