Sisukord

Veebiseminar - KOV eelarve perspektiivid ja maksude laekumise muutused

Jaga

Kohalike omavalitsuste tulubaas ja tema kasutada olev maksusüsteem ei vasta juba ammu tegelikele vajadustele. Tulubaasist sõltub aga väga otseselt kujundatav valla või linna eelarvestrateegia. Kohaliku omavalitsuse eelarvestrateegia, maksude laekumine ja tulubaasi muudatused on märksõnad valla ja linna igapäevatöös.  

Antud veebisemiaril kästleme järgmisi olulisi teemasid:  

  • maksude laekumise muutused (tulumaks, maamaks);

  • KOV tulubaasi muudatused ja perspektiivid;

  • eelarvestrateegia ja eelarvete erinevused ja perspektiivid;

Teil on soodne võimalus kutsuda kõik linna, valla asjaosalised kokku ühte ruumi ning kuulata veebiseminari, küsida küsimusi, avaldada arvamusi ning pärast koolitust arutleda meeskonnaga, et kuidas edasi.


Aeg ja maht

22. mai 2013, kell 11.00-12.30.


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas. 
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, Interneti ühendust ning kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Tahve_Milt

Tähve Milt on töötanud finantsjuhina üle 25 aasta, sellest mitmes omavalitsuses ja riigi asutuses 20 aastat. Lõpetanud EPA Ökonoomika ja organiseerimise eriala ning kõikvõimalikud täiendkoolitused finants- ja juhtimise alal. On olnud tegev omavalitsuste ja riigiasutuste konsultatsioonidel ja koolitustel. Osalenud Rahandusministeeriumi poolt koostatud “Eelarvestamise käsiraamatu koostamisel”. Juhtinud Viimsi vallas rahandusametit ja on vallavalitsuse liige. Hetkel on ta Türi Vallavalitsue rahandusosakonna juhataja.


Maksumus

Registreerides kuni 08. maini on soodushind 19 EUR + 20% km osaleja kohta, hilisematele registreerujatele tavahind 29 EUR + km.

Hinnasoodustus -10% kehtib kahele ja enamale osalejale ühest organisatsioonist.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse koos koolitusarvega, mille tasumist ootame OÜ Addenda arvele 333037710001 Danske Bank A/S Eesti filiaali enne veebiseminari toimumist.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Lisainformatsioon:

Pildid / - Brit_Peterson 113x150

Brit Peterson
Addenda OÜ
tel 664 64 20, 55 61 26 048
brit.peterson@addenda.ee


Jaga

Venekeelsed veebiseminarid karjääri planeerimisest ja ettevõtlusest

17. septembril käivitub Välisministeeriumi poolt rahastatud arengukoostöö projekti "Inseneriharidusega noorte konkurentsivõime tugevdamine Valgevene tööturul“ raames veebiseminari sari, mis koosneb 15 venekeelsest veebiseminarist. Läbiviidavad seminarid jagunevad kolme eraldiseisvasse seminari tsüklisse: "Leia oma tee", "Edukaks esimesel katsel" ning "Isikliku etetvõtte ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.