Sisukord

Meie Arengukoostöö projekt sai märkimisväärse tunnustuse Valgevenes!

4.-15. veebruarini 2019 toimus Minskis Valgevene Riiklikus Tehnikaülikoolis (BGTU) rahvusvaheline konverents "Orgaaniline tehnoloogia", milles raames kõlas ettekanne koostöö arendamisest välispartneritega teaduse ja hariduse valdkonnas. Ettekanne tutvustas Addenda ja BGTU Arengukoostöö projekti raames toimunud koostööd ning projekti raames läbiviidud uuringuid ja saadud tulemusi. Ettekande käigus kõneleti ka Arengukoostöö projekti raames toimunud visiidist Eesti ülikoolidesse ning saalist kõlas rohkelt uudishimulikke küsimusi meie ülikoolidele antud tegevusvabaduse, õppekavade kvalifikatsiooninhindamise, aga ka Bologna haridusmudeli rakendamise kohta. 

Addenda on Eesti välisministeeriumi toetusel läbi viinud kaks Arengukoostöö projekti Valgevenes. Esimene neist aastal 2015, kui kõnelesime EL riigihangete direktiividest ja meie kogemustest nende kohaldamisel rahvuslikku seadusandlusesse (projekt 104-2015-A koostöös Valgevene Välisministeeriumi allasutusega Marketingi ja Hindade Konjuktuuri Instituut) ning teine projekt käivitus 2017. aastal, kui teemaks reovee käitluse ja veemajandustaristu tehnoloogiliste ja tehniliste lahenduste väljatöötamine ja koolitus Valgevene ettevõtetele (projekt 77-2017-A koostöös Valgevene Riikliku Tehnikaülikooliga Minskis).

2018. aastal jätkame arengukoostöö raames koostööd Valgevene Riikliku Tehnikaülikooliga Minskis. Seekordseks teemaks „Kompleksne õppemetoodikate kasutamine ja mõjus õpetamine kõrghariduse omandamisel Valgevene ülikoolides“ (Projekt 107-2018-A)

Pildid / - ettekanne koostööst 83.ndal rahvuvahelisel teadusk Pildid / - 83. rahvuvaheline teaduskonverents Minskis, 05.02.

Pildid / - Eesti Arengukoostöö logo 

Kristina Paal
tegevjuht ja koolitaja
kristina.paal@addenda.ee
19.02.2019 21:05

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.