Sisukord

Tööturu ja ettevõtluse kontaktmess

Pildid / - Toomess_846x90_pais-est

Tähelepanu tööotsija!

Tallinna linn kutsub tööturu ja ettevõtluse kontaktmessile „Tallinn töötab 2013“. Tööpakkumised Eestis ning välismaal, praktika- ja täiendõppevõimalused, seminarid. Mess toimub 25. aprillil kell 10.00-16.00 Tallinna Lauluväljakul.
Võta CV kaasa!

Osalemine on TASUTA.

Tööturu- ja ettevõtluse kontaktmess „TALLINN TÖÖTAB 2013” pakub:

  • konkreetseid töökohti nii Eestis kui väljaspool;
  • suveperioodiks hooajatöid noortele
  • praktikavõimalusi;
  • ümber- ja täiendõppe võimalusi;
  • nõustamist ja informatsiooni töökoha leidmiseks;
  • nõustamist töötuna toimetulekuks;
  • erinevate tööturuteenuste tutvustamist;
  • ettevõtlus- ja tööalast nõustamist
  • seminare

Tööpakkumised Eestis ja välismaal, praktikavõimalused:
ABC Supermarkets AS, Absolute Recruitment OÜ, Addenda OÜ, Akubens Koolitus OÜ, Arutech Parimad aknad OÜ, AS Balbiino, Business Technologies OÜ, AS G4S Eesti, AS Eesti Post, Eesti Töötukassa, Estin Personaliteenused OÜ, MTÜ EV Koolitus, AS Express Post, AS ISS Eesti, Logistika Pluss OÜ, MAXIMA Eesti OÜ, Oriflame Eesti OÜ, PKC Eesti AS, AS Prisma Peremarket, Ragn-Sells AS, Securitas Eesti AS, SOL Eesti OÜ, Spordiklubi EDU-DO, OÜ Swissotel Estonia, Tallinna Linnatranspordi AS, USS Security Eesti AS, Vanalinna Welding OÜ.

Koolitus, täiend- ja ümberõpe, praktikavõimalused:
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, MTÜ Companion Koolitus, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE, MTÜ Living for Tomorrow, Sotsiaal-Humanitaar Infokool (Fortis Koolitus OÜ), Tallinna Erateeninduskool SA, Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid, Tallinna Hoolekande Keskus, Tallinna Sotsiaaltöö Keskus, SA Õigusteenuste Büroo.

Alllikas avaneb SIIT.

Brit Peterson
arendusjuht ja koolitaja
brit.peterson@addenda.ee
09.04.2013 12:15

Vandeadvokaat Kadri Matteus - Eriolukorra mõjudest riigihangetele

COVID-19 pandeemiast on halvatud pea kõik majandusharud ja eriolukorrast on mõjutatud ühel või teisel moel enamus õigusvaldkondi. Ka riigihangetes toob eriolukord kaasa muudatusi hankepraktikas nii hankijatele kui ka pakkujatele. Esimese asjana tekib küsimus, kas riik on kriisiolukorras jätkuvalt kohustatud hankima kaupu ja teenuseid, mida kriisi tõttu on vaja nüüd ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.