Sisukord

Diana Nõmmik

koolitusjuht ja töökeskkonnaspetsialist
+372 670 6606 | +372 5809 1404
diana.nommik@addenda.ee

Olen Addendas töötanud aastast 2007. Peamisteks tööülesanneteks on personalitöö, juriidika ja riigihangete valdkonna koolituste juhtimine - koolitusprogrammide väljatöötamine, arendamine ning kvaliteetne elluviimine ja koordineerimine. Oma tööd koolitusvaldkonnas alustasin assisteerivalt positsioonilt. Töö oli nauditav – sai suhelda paljude inimestega ja näha nende positiivset hoiakut nii koolituste kui ka Addenda suhtes. Peagi sain lisaks personalitöö valdkonna juhtimise. Ajapikku lisandusid juriidika ja riigihangete valdkonnad, kus mul on suuremalt jaolt koolituste koordineeriv roll, sest selles valdkonnas on meil spetsialistidest programmijuhid, kes tunnevad oma valdkonda väga hästi ning teavad selle kitsaskohti ja arengusuundumusi. Spetsialistide kaasamine antud valdkondadesse on eesmärgil tagada meie klientidele professionaalsed koolitusprogrammid.

Kõige meeldivam minu töös on see, et puutun igapäevaselt kokku oma ala professionaalidega, kellelt kõigilt on midagi olulist õppida ja teada, et ka meie klientidel on võimalus sama tunnet kogeda.

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli ja oman pedagoogika (kutseõppedidaktika) magistrikraadi. Lisaks täiendan ennast regulaarselt personalitöö, juriidika ja riigihangete valdkonnas.
Minu juhtlauseks on: „Mine nii kaugele kui näed, ja kui sa oled kohale jõudnud, näed kaugemale“.

Kolleegid minust: Diana on abivalmis, kohusetundlik, täpne ning elegantne.

koolitusjuht ja töökeskkonnaspetsialist
+372 670 6606 | +372 5809 1404
diana.nommik@addenda.ee

Venekeelsed veebiseminarid karjääri planeerimisest ja ettevõtlusest

17. septembril käivitub Välisministeeriumi poolt rahastatud arengukoostöö projekti "Inseneriharidusega noorte konkurentsivõime tugevdamine Valgevene tööturul“ raames veebiseminari sari, mis koosneb 15 venekeelsest veebiseminarist. Läbiviidavad seminarid jagunevad kolme eraldiseisvasse seminari tsüklisse: "Leia oma tee", "Edukaks esimesel katsel" ning "Isikliku etetvõtte ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.