Sisukord

Efektiivne ajakasutamine Outlookis

Pildid / - Untitled-1

Efektiivne ajakasutus on oskus, mida saab omandada ja arendada. Ei ole olemas ajapuudust, vaid ebaefektiivne ajakasutus.

MS Outlook tundub pealtnäha mõnele tavaline arvutiprogramm, kust saab vaadata ja saata e-kirju. Kuid paljud pole tuttavad kõikide suurepäraste võimalustega, mida see programm suudab teile pakkuda. Me kõik oleme silmitsi seisnud olukorraga, kus on raske üles leida õiget e-kirja või kogemata on ununenud olulisele e-kirjale vastata. Tegelikult on võimalik MS Outlooki kasutada nii, et olulised e-kirjad ei jääks kunagi vastamata, sest programm ise tuletab teile seda meelde seni, kuni märgite, et nüüd see on tehtud!

Koolitusel kõneles Arvo Saat muuhulgas ka sellest, kuidas teostada MS Outlookis infootsingut, millised on e-kirja kirjutamise head tavad ning kuidas vältida topelttööd Outlooki info sünkroniseerimisel ja kasutamisel. MS Outlookis on hea võimalus kasutada kalendrit ning märkida sinna kõik oluline üles (ka meeldetuletustega).

Soovitatav on luua ka erinevad kaustad erinevate kirjade vahel. Siis on lihtne otsida, kus on klientidega seotud kirjad, kus on raamatupidamisega seotud kirjad ning vahel saadavad sõbrad/tuttavad ka isikliku eluga seotud kirju. Kuid need kõik on võimalik paari klikivajutusega sorteerida niimodi, et järgmine kord, kui otsid mõnda arvet, siis leiad ta kiirelt nt: arvete kaustast. Selline kaustasüsteem ja kontaktide haldus säästab tegelikult oluliselt aega ning tänu sellele jõuad rohkem saavutada. Kes meist sooviks teha rohkem tööd sama tulemuse nimel?

Need veebiseminarid saadaval 24/7 Teile sobival ajal ja kohas:

Efektiivne ajakasutamine osa 1
Efektiivne ajakasutamine osa 2 


Teil on võimalik osaleda ka 17.02.2015 toimuval veebiseminar, et teada saada nippe, mis kiirendavad tööd ja säästavad aega tabelarvutustarkvaras MS Excel!
 

Pildid / - Arvo_Saat-mv

ARVO SAAT
Tallinna Arvutikooli direktor

 

Edukate inimeste koolitaja
addenda@addenda.ee
06.02.2015 11:10

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Tellija maksejõuetusriski haldamine – ettemaks ja maksetähtajad

Ebastabiilne majanduslik olukord toob kaasa suurenenud riskid ka ehitussektoriks. Praegusest majandusseisust ei jää puutumata keegi. Paaris järgmises blogipostituses uurime tööriistu, mida saaks kasutada tellija maksejõuetusriski haldamiseks. Siinjuures tuleb meeles pidada, et tellijateks ei ole töövõtulepingu kontekstis mitte üksnes ehituse peatöövõtjad, vaid ka ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.