Sisukord

24/7 koolitus - Olulised täiendused Ehitisregistris. 1,6 TP (2,7 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_EHI_1


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus annab 1,6 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda ülevaade ehitisregistri uutest muudatustest. Koolitus on ülesehitatud praktiliste näidete kaudu, nii et koolitusel osalejad saavad Ehitisregistris maksimaalselt efektiivselt tegutseda. 
 
Õpiväljunditena koolituse läbinu:
  • teab, missugused muudatused on Ehitisregistris aset leidnud ning mida need kasutajale kaasa toovad
  • tunneb Ehitisregistri erinevaid funktsioone, sealhulgas oskab esitada KOV-le ehitusloa taotlust ning lahendada projekti kooskõlastamisel tehtud märkusi

Sihtrühm

Projekteerijad ja ehitusettevõtjad, samuti KOV ametnikud ja teised, kellele Ehitisregister on igapäevaseks töövahendiks


Teemad

Made Carmen Hiiesalu käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • Ehitisregistri keskkonna kasutusjuhendid
  • minu dokumendid
  • andmete esitamise teatis
  • ehitus- ja kasutusload ning -teatised
  • praktilised küsimused, nagu enda ja oma ettevõtte andmete haldamine, teavitused jms

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2,7 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Made Carmen Hiiesalu

Made Carmen Hiiesalu, Ehitisregistri (EHR) peaspetsialist Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis

Made Carmen Hiiesalu liitus Ehitisregistri meeskonnaga möödunud suve alguses ja sellest alates möödub tema tööaeg valdavalt taotlejaid juhendades. Made Carmen Hiiesalu on ühtlasi puurkaevude ja maasoojuspuuraukude projekteerija ja nende ehituslubade taotlusi Ehitisregistrisse sisestanud mitmeid aastaid. Ametniku karjääri alustas Made Carmen Hiiesalu kohalikus omavalitsuses keskkonnanõunikuna, kus oli ka ehitus- ja kasutuslubade menetlustesse kaasatud. Enne Ehitisregistri meeskonnaga liitumist töötas Made Carmen Hiiesalu Keskkonnaministeeriumis ja tegeles kohalike omavalitsuste jäätmevaldkonna korraldamisega.


Meetodid

Loeng, praktilised näited, test.
Anname Teile professionaalset nõu ja vastame Teie küsimustele!


Maksumus

159 € + km (193,98 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.