Sisukord

Koolitused | Addenda

Koolitused

 

Koolitused on abiks nii oma ala spetsialistidele teadmiste täiendamiseks kui ka huvilistele elus kannapöörde tegemisel. Addendas alustavad erinevate valdkondade uued koolitused mitu korda kuus, lisaks 24/7 toimuvatele e-õppe koolitustele. 

 

Koolitused on erinevates valdkondades, muuhulgas ka ehitus, riigihanked, juriidika, teenindus ja müük ning töökeskkond. Ühed populaarsemad koolitused on näiteks juhtimiskoolitus, raamatupidamiskoolitus ja ehituskoolitus, mille alustavad koolitused toome välja allpool.

 

Juhtimiskoolitus

 

Juhtimiskoolitus on üks efektiivsemaid ja populaarsemaid viise hoida end kursis uuendatud regulatsioonidega ning vajadusel neid tuletada meelde. Samuti annavad juhtimiskoolitused võimaluse õppida juurde erinevaid juhtimisnüansse. Addenda pakub rohkelt juhtimiskoolitusi olenevalt endale huvipakkuvast teemast.

 

Tihti osalevad juhtimiskoolitusel nii ettevõtte juhid kui keskastmejuhid, kes soovivad end huvipakkuvatel teemadel harida. Juhtimiskoolitus on hea viis täiendada enda teadmisi ning arendada juba automatiseeritud oskusi või tööülesandeid, et olla enda ettevõttes kaasaegne juht.

 

Aprillis on alustamas järgmised juhtimiskoolitused:

 

 • 11.04 MTÜ efektiivne majandamine ja teenuste arendamine, veebipõhine juhtimiskoolitus

 • 12.04 Mida, kus ja kuidas võivad tervishoiuteenuse osutajad reklaamida, veebipõhine juhtimiskoolitus

 • 19.04 Tööõnnetuste ja kutsehaigestumiste ennetamine ning dokumentatsioon, veebipõhine juhtimiskoolitus

 • 26.04 Muudatused tööõiguses - jõustunud ja eesootavad, ehk sügis 2021 - sügis 2022, veebipõhine juhtimiskoolitus

 

Addendas on koolitused näiteks teemadel kvaliteedijuhtimissüsteemi siseaudiitori põhiõpe ja vilepuhujate kaitse direktiivi nõuded ja rakendamine. Kogu loetelu toimuvatest ja planeeritavatest juhtimiskoolitustest leiad Addenda kodulehel.  

 

Raamatupidamiskoolitus

 

Raamatupidamiskoolitusi on samaaegselt toimumas erinevate teemade kohta. Enamus pakutavad koolitused on võimalik läbida e-õppes, seega saab omandada raamatupidamise teadmised mugavalt endale sobival ajal. 

 

Raamatupidamiskoolitus on suurepärane viis rikastada enda tööelu uute teadmiste ja oskustega. Tihti töötavad inimesed omaks saanud töömustrites ning automatiseeritult, küll aga osaledes täiendõppusel saab uusi oskusi ja teadmisi, mis on kasuks nii töömotivatsiooni suurendamisel kui ka tööefektiivsuse parandamisel. Aprillis on alustamas järgmised raamatupidamiskoolitused:

 

 • 07.04 Kuidas läbi viia andmekaitse auditit? veebipõhine raamatupidamiskoolitus

 • 12.04 Rahapesu tõkestamisest ja seotud andmekaitse mured, sh olulised muudatused virtuaalvääringu teenuse pakkujatele, veebipõhine raamatupidamiskoolitus

 • 19.04 Kuidas eristada ja maksustada juhatuse liikme, osaniku ja töötaja tasusid? veebipõhine raamatupidamiskoolitus

 

Addenda pakub raamatupidamiskoolitusi mitmetel teemadel. Valikust leiab näiteks koolitused, mis on suunatud uuendatud seaduste selgitamisele või täiendõppele. Kogu loetelu raamatupidamiskoolitustest leiab Addenda kodulehel.

 

Ehituskoolitus

 

Addenda koolitused pakuvad nii uut kui täiendinformatsiooni ka ehitusvaldkonnas. Iga ehituskoolitus annab läbimisel ka inseneri täiendõppepunkte (TP), sätestatud mahus. 

 

Ehituskoolitus on ideaalne viis õppida lisaks enda erialale juurde ka uus eriala, millega saab näiteks lisaraha teenida. Lisaks on koolitused mõeldud ka oma ala spetsialistidele, kes saavad oma teadmisi täiendada ning uuendatud tehnoloogiatega tutvuda.

 

Aprillis on alustamas järgmised ehituskoolitused:

 

 • 08.04 BIM veemajanduses, 4.8 TP, veebipõhine ehituskoolitus

 • 13.04 Vaiad ja mikrovaiad: kandevõime ja käitumine, 8.4 TP, veebipõhine ehituskoolitus

 • 21.04 Ehitis avalikus veekogus, sh kaldaga püsivalt ühendatud ehitused, 3.2 TP, veebipõhine ehituskoolitus

 • 21.04 Punktipilved projekteerijatele ja ehitajatele, 2.9 TP, veebipõhine ehituskoolitus

 

Addenda koolitused pakuvad mitmeid erinevaid ehituskoolitusi, algusega aprillikuus. Seega kui on huvi läbida ehituskoolitus, tasub uurida koolitusi Addenda kodulehel. 

 

Suurem osa koolitused on toimumas nii reaalajas veebiülekande kaudu ning hiljem järelvaadatavad ka e-õppe raames. Nii saavad soovijad läbida koolitused nii reaalajas koolituse vältel või läbida koolitused 30 päeva jooksul koolituse toimumisest endale sobival ajal ja kohas.

 

Lisainfo koolituste kohta leiad Addenda kodulehel.

Edukate inimeste koolitaja
addenda@addenda.ee
10.04.2022 09:10

Riigihangete seaduse muudatused 2022

Seekordne blogipostitus pärineb meie armastatud koolitajatelt Riigihanke blogist Etapiviisiline elu. Postituse autoriks on advokaat Mario Sõrm.  Riigikogu võttis eile vastu riigihangete seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse. Kokku nähakse valdavalt riigihangete seaduses ette peaaegu 300 muudatust, mis on küll arvuliselt muljetavaldav, kuid drastilisi muutusi kaasa ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.