Sisukord

Neljas arengukoostöö projekt Valgevene suunal!

15. mail käivitas Addenda OÜ järjekordse Välisministeeriumi Arengukoostöö projekti "Inseneriharidusega noorte konkurentsivõime tugevdamine Valgevene tööturul".

Projekti viime läbi koostöös Valgevene Riikliku Tehnikaülikooliga, kellega omame koostöökogemust juba kolme varaseme arengukoostöö projekti näol. 

Projekt on suunatud tehnilise kõrgharidusega noorte töötuse probleemi lahendamisele Valgevenes. Projekti käigus kaardistame hetkeolukord sihtriigis ning korraldame õppereisi Eestisse, mille käigus õpivad Valgevene eksperdid tundma meie karjäärinõustamise süsteemi ja selle toimist ülikoolides. Pilootprojekti raames avame Valgevene Riiklikus Tehnikaülikoolis karjäärinõustamise kabineti. Analüüsime selle toimimist ja jagame soovitusi edasiseks tegevuseks. Viime läbi noorte tööturule sisenemist toetavaid veebiseminare, seminare ja koolitusi. Töötame välja õppekava kursusele „Väike-ettevõtte loomine ja ettevõtlus“, millega paneme aluse ettevõtlusalasele õppele Valgevene Riiklikus Tehnikaülikoolis.

Projekt kestab: 15.05.2019-14.05.2020

Projekti rahastab Eesti Vabariigi Välisministeerium arengukoostöö vahenditest!

Pildid / - Eesti Arengukoostöö logo

 

Kristina Paal
tegevjuht ja koolitaja
kristina.paal@addenda.ee
02.06.2019 16:20

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Projekteerija vastu esitatavate nõuete aegumine

Projekteerimisleping on oma olemuselt töövõtuleping, mille tulemiks on valmiv ehitusprojekt. Praktikas on aeg-ajalt probleeme tekitanud projekteerijate vastu esitatavate nõuete aegumine, millest praeguses blogipostituses juttu tulebki. Juhul, kui ehitusprojekti mittevastavus põhjustab ehitise puuduse, siis tsiviilseadustiku üldosa seaduse § 146 lg 2 kohaselt on lepingust tuleneva nõude ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.