Sisukord

Raamatupidamise kursus | Addenda

Raamatupidamise kursus

 

Raamatupidamise kursus on mõeldud igale huvilisele. Raamatupidamise kursus on hea täiendõppe vorm töötajale, kes soovib oma teadmisi ajakohastada, või ka huvilisele, kes soovib osaleda raamatupidamise algkursusel ning saada baasteadmised. Lisaks, kui on tulemas raamatupidaja kutseeksam ning õpingutest on mõni aeg möödas, on igati mõistlik läbida nõrgemate teemade kohta raamatupidamise kursus. Raamatupidaja õpe on üldiselt ka elukestev, kuna iga seadusmuudatus või regulatsioon võib mõjutada raamatupidaja igapäevast tööd. 

 

Raamatupidaja õpe Addendas

 

Raamatupidaja õpe on mitmekesine, kuna erinevaid nüansse ja regulatsioone, mida tuleb teada, on tohutult palju. Addenda pakub erinevaid raamatupidamise kursusi nii raamatupidajatele kui alles alustavatele huvilistele. 

 

Raamatupidaja õpe Addendas on võimalik näiteks järgnevatel koolitustel:

 

  • Kuidas eristada ja maksustada juhatuse liikme, osaniku ja töötaja tasusid?

  • Raamatupidamise sise-eeskiri

  • Välismaalaste töötasu maksustamine Eestis ja piiriülene töö

  • Põhivara arvestus

 

Kuigi loetelus on toodud vaid mõned raamatupidamise kursused, pakub Addenda koolitusi seinast-seina, iga huviline leiab endale kasuliku teema. Kogu loetelu Addenda raamatupidamise kursuste kohta leiab kodulehelt.

 

Raamatupidamise algkursus - mida tuleks teada?

 

Raamatupidamise algkursus on hea viis lisateadmiste omandamiseks, kui eelnevalt on raamatupidamise kohta osalised teadmised olemas. Näiteks on raamatupidaja õpe ja raamatupidamise algkursus vajalikud ettevõtte juhtidele, et ka nemad oskaksid raamatupidamisega arvestada ning seda rohkem mõista. 

 

Addenda pakub erinevaid raamatupidamise algkursusi teemadel andmekaitse, maksud ja erisoodustus, töösuhted, ning regulatsioonid ja uuendused. Seega on raamatupidaja õpe mitmekesine ning täiendkoolitusi saab valida just enda huvidele vastavalt. 

 

Näiteks on raamatupidamise algkursuse osana kasulik läbida kursus raamatupidamise sise-eeskirjade kohta, kuna kursus on mõeldud nii raamatupidajatele kui ka spetsialistidele, kes omavad kokkupuudet raamatupidamisega. Sise-eeskirja temaatiline raamatupidaja õpe käsitleb sise-eeskirja vajalikkust, erinevaid pidepunkte ning praktilisi kasutamisviise. 

 

Miks osaleda raamatupidamise kursusel?

 

Raamatupidamise kursus on lisaks uute teadmiste omandamiseks ja mälu värskendamiseks suurepärane viis valmistuda raamatupidaja kutseeksamiks. Kui raamatupidaja kutseeksam toimub tükk aega pärast õpingute lõpetamist, on mõistlik segadust tekitavad teemad koos oma ala ekspertidega üle vaadata. Nii saab kindel olla, et raamatupidaja kutseeksam sooritatakse edukalt. 

 

Raamatupidaja õpe Addendas

 

Valmistu raamatupidamise kutseeksamiks, täienda oma teadmisi raamatupidamise kursusel või kogu raamatupidamise algkursusel uusi teadmisi - kõiki koolitused on võimalik läbida Addendas. Kogu loetelu Addendas pakutavatest koolitustest leiad kodulehel

 

Edukate inimeste koolitaja
addenda@addenda.ee
12.04.2022 09:25

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.