Sisukord

24/7 veebiseminar - Riigihangete seaduse aktuaalsed muudatused ja seisukohad. Koolitajad: Estella Põllu ja Evelin Karindi-Kask

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 seminari vastu!

Koolitus on salvestatud 29. jaanuaril 2021.

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolituse salvestust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

 

Eesmärk

Hankenädal 2021 eesmärk on analüüsida ja arutleda põnevaid ja päevakajalisi hankeküsimusi!

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab riigihangete seaduse rakendamise probleemküsimusi ja oskab hangete läbiviimisel arvestada seaduselooja mõtet ja tahet

Sihtrühm

Aktiivsed hankijad ja pakkujad:

  • riigi- ja KOV vastutavad juhid, hankespetsialistid, juristid ning teised hankeid läbiviivate ettevõtete esindajad
  • avalik-õiguslike institutsioonide spetsialistid, kes puutuvad kokku riigihangete korraldamisega
  • aktiivsed pakkujad, nii tippjuhid kui ka spetsialistid
  • juristid, kes tegelevad hankealase nõustamise ja hankevaidluste lahendamisega
  • audiitorid, kes auditeerivad riigihangete valdkonnas
  • EL projektide koordinaatorid, kellel on vajadus hanke korras osta kaupu ja teenuseid
  • ja paljud teised huvilised

Teemad


Riigihangete seaduse aktuaalsed muudatused ja seisukohad

Pildid / - Estella Põllu

Pildid / - Evelin Karindi-Kask

Estella Põllu, Rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna juhataja asetäitja ning Evelin Karindi-Kask, rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna nõunik

2019. aasta kevadel algatas rahandusministeerium riigihangete seaduse väljatöötamiskavatsuse, millele laekus 295 ettepanekut kaheksalt ministeeriumilt, üheteistkümnelt erialaliidult, viielt advokaadibüroolt, kahelt ülikoolilt ning kuuelt riigi valitseva mõju all olevalt hankijalt. Arutelu käigus toovad Estella Põllu ja Evelin Karindi-Kask välja muudatusettepanekute tagamaad: tehnilised muudatused, vastuolud direktiividega ning muud siseriiklikud valikud, mis tänaseks lahendust leidmas on. Mida uut on hankijatel ja pakkujatel oodata? 
 
Estella Põllu on rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna juhataja asetäitja. Rahandusministeeriumis on Estella Põllu viimase kahe aasta jooksul juhtinud riigihangete õigusloome, nõustamise, koolitamise ja järelevalvetegevust ning osalenud aktiivselt riigihangete registri arendusprojektis. Estella Põllul on pikaajaline kogemus riigihangete valdkonnas. Aastate jooksul on ta vastanud tuhandetele lihtsamatele ja keerulisematele riigihankeid puudutavatele küsimustele ja astunud üles koolitajana.
 
Evelin Karindi-Kask on rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna nõunik. Evelinil on märkimisväärne kogemus riigihangete alase õigusloome valdkonnas, samuti nõustab ta igapäevaselt hankijaid ja pakkujad riigihangete seaduse rakendamisel ning on pikalt tegelenud ka sellealase koolitamisega. Evelin Karindi-Kask on 2017. aastal jõustunud riigihangete seaduse põhiautor ning juhtis sellele eelnenud huvigruppide kaasamisprotsessi, mida on peetud eeskujuliku kaasamise musternäidiseks.

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-akadeemias.  
(2 akadeemilist tundi)


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

 Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 kasutusvalmidused

Ehituse praktikas on küllaltki sügavalt juurdunud põhilise ja lõpliku kasutusvalmiduse mõisted. Samas ei tulene neid termineid ühestki seadusest. Ehituse töövõtulepingute üldtingimustes (ETÜ 2013) siiski mõlemaid termineid käsitletakse ning nendega on seotud ka mõningad kohustused. Seepärast vaatleme seekord täpsemalt, mis on põhiline ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.