Sisukord

Valgevene Riikliku Tehnikaülikooli eksperdid külaskäigul Eestis

15. mail käivitas Addenda OÜ juba neljanda Välisministeeriumi Arengukoostöö projekti "Inseneriharidusega noorte konkurentsivõime tugevdamine Valgevene tööturul".
 
30. oktoobrist kuni 2. novembrini käis Valgevene Riikliku Tehnikaülikooli delegatsioon õppevisiidil Eestis, et tutvuda meie ülikoolide, aga ka teiste institutsioonide, sh Haridus- ja Teadusministeerium, Töötukassa, Eesti Karjäärinõustajate Ühing jpt karjääriplaneerimise ning ettevõtlusalase tegevusega. Eesti väärib igakülgset tunnustust noorte karjääriplaneerimise alase süsteemse tegevuse läbiviimisel. Külalistes tekitas hämmingut, kuivõrd palju erinevaid kaasavaid meetmeid rakendatakse noorte ettevõtlusalase hariduse nii teoreetilisel kui ka praktilisel omandamisel. Positiivse praktika näideteks on ülikoolides avatud karjäärinõustamise kabinetid, toimuvad ettevõtlusnädalad, karjäärimess Võti Tulevikku, HTM programm Edu ja Tegu ning ülikoolidevaheline programm STARTER, mis kaasab ettevõtlusalasesse õppesse ka koolinoori jpm. 
Eestist viisid külalised kaasa rohkelt informatsiooni selle kohta, kuidas avada ka Minskis noori nõustav karjäärikabinet. Selle tegevus on plaanitud pilootprojektina Valgevene Riiklikus Tehnikaülikoolis jaanuarist märtsini 2020. aastal.
 
Pildid / - kohtumine Eesti Töötukassas  Pildid / - Kohtumine HTM Starter    
 Kohtumine Eesti Töötukassas Kohtumine Mectorys HTM programmi Edu ja Tegu ning STARTER meeskonnaga  
Pildid / - kohtumine Karjääriplaneerimise ÜhingusPildid / - Eesti Arengukoostöö logo
Koolitus Eesti Karjäärinõustajate Ühingult
Kristina Paal
tegevjuht ja koolitaja
kristina.paal@addenda.ee
03.11.2019 20:45

Vandeadvokaat Annika Vait - Valitsus kehtestas koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud

Vabariigi Valitsuse 12.11.2020. a korraldusega kehtestati Eestis uued piirangud COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks. Üldistatuna tuleb uute piirangutena järgida ja täita alljärgnevat. Kaupluse müügisaalides ja kaubandusettevõtetes tuleb järgida 2+2 reeglit – liikudes maksimaalselt kahekesi ja hoides teistest vähemalt 2-meetrilist vahemaad. Erandiks on perekonnad ning ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.