Sisukord

Virve Roosimägi

rahvusvaheliste suhete juht ja koolitaja
+372 514 1296 | +34 670 31 2031
virve.roosimagi@addenda.ee

Unistasin, et tahan teha ja teengi
Uskusin, et läheb hästi ja lähebki

Mäletan kaugest lapsepõlvest hetki, millal lugesin salaja teki all vahel hommikuni ja üks vahvamaid mänge oli külalastele õpetaja mängimine. Ettevõtjaks olen aga alati tahtnud saada ja siis saigi ühendatud ettevõtlus ning koolitus, mille tulemusena sündis koolitusfirma Addenda.
Minu töö meeldib mulle väga, ma naudin iga hetke, mil ma tajun, et meie klientidel  on nägu naerul sellepärast, et nad teavad asjadest täna rohkem kui eile. Veel suuremat rõõmu teeb, kui inimesed saavad meie koolitustest uut optimismi ja julgust tegutseda oma sihtide ja soovide kohaselt. Tihti on selleks vaja väga väikest tõuget.

Tarkuse ammutamine ja edastamine on üks pool minu töös, teine pool aga luua erinevaid uusi tehnilisi võimalusi koolituse viimiseks veelgi lähemale inimesele, mistõttu olen alati tiimis, kus sünnivad uued ja innovaatilised lahendused, et seeläbi eesti rahva arendamisele igati kaasa aidata.

Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis majanduse teaduskonnas juhtimise MA ja eelnevalt ärikorralduse BA. Lisaks olen õppinud Soomes rahvusvahelist ärikorraldust ja turundust. Täienduskoolitustel käimine on üks osa meie tööst, õnnestunud on osaleda paljudel erinevatel koolitustel ja konverentsidel Aasias, Ameerikas ja Euroopas. Leian, et väliskogemused väikese Eesti jaoks kuluvad alati ära ja seega oleme oma firma väärtustes ka selle ära märkinud, et meie maailm ei piirdu ainult Eestiga.

Kolleegid minust: Virve on väga hea suhtleja. Huvitav ja mitmekülgne persoon, kes on alati positiivne ja suudab nakatada hea tujuga ka teisi.

rahvusvaheliste suhete juht ja koolitaja
+372 514 1296 | +34 670 31 2031
virve.roosimagi@addenda.ee

Venekeelsed veebiseminarid karjääri planeerimisest ja ettevõtlusest

17. septembril käivitub Välisministeeriumi poolt rahastatud arengukoostöö projekti "Inseneriharidusega noorte konkurentsivõime tugevdamine Valgevene tööturul“ raames veebiseminari sari, mis koosneb 15 venekeelsest veebiseminarist. Läbiviidavad seminarid jagunevad kolme eraldiseisvasse seminari tsüklisse: "Leia oma tee", "Edukaks esimesel katsel" ning "Isikliku etetvõtte ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.