Sisukord

8-tunnine töötervishoiu- ja tööohutusalane täiendõpe II. Töökeskkonna korraldus, riskianalüüs ja sisekontroll

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Addenda OÜ on registreeritud EV Sotsiaalministeeriumis "Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse" alusel töötervishoiu ja tööohutusalase välja- ja täiendõppekursuste läbiviimiseks.
Reg.nr 22/2014

Koolituse eesmärk on anda organisatsioonide töökeskkonnaspetsialistidele, töökeskkonnavolinikele, töökeskkonnanõukogu liikmetele, juhtidele töötervishoiu- ja tööohutusalase väljaõppe. 

Koolitus on salvestatud märtsis 2023 ning sisaldab kõiki olulisi ja aktuaalseid muudatusi, mis puudutavad organisatsiooni töökeskkonnaalast korraldust:

  • tööohutusalase töö üldine korraldamine ja ülevaade kehtivatest nõuetest ning värsketest muudatustest TTOS-is (sh hiljutised, oktoober 2022 ja jaanuar 2023 muudatused)
  • rollid töökeskkonnas: töökeskkonnaspetsialist, töökeskkonnavolinik, töökeskkonnanõukogu – määramine/valimine ja ülesanded (sh muudatused 2021)

Õpiväljundina koolituse läbinu:

  • on võimeline oma ettevõttes korraldama töökeskkonnaga seotud küsimusi
  • teab, mis on töökeskkonna riskianalüüs
  • oskab läbi viia töökeskkonna riskianalüüsi
  • teab, mida ja kuidas sisekontrollis hinnata ning vormistada

Sihtrühm

Organisatsioonide töökeskkonnaspetsialistid, töökeskkonnavolinikud, töökeskkonnanõukogu liikmed, juhid


Teemad

Koolitusel käsitleme teemasid:

  • sissejuhatus töötervishoidu ja tööohutusse (Miks? Tööandja ja töötajate kohustused ja õigused)
  • töökeskkonnale ja töövahenditele esitatavad nõuded 
  • töökeskkonna riskianalüüs 
  • sisekontroll ja ohutuskultuur

 


Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(8 akadeemilist tundi) 

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Jaanika Jelistratov_2023

JAANIKA JELISTRATOV - VITS SOLUTIONS OÜ TEGEVJUHT, TÖÖOHUTUSE- JA TÖÖTERVISHOIU SPETSIALIST JA KOOLITAJA

Jaanika Jelistratov on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse spetsialisti eriala. Peale kooli lõpetamist spetsialiseerus ta töötervishoiu ja tööohutuse peale. ning on töötanud enam kui 10 aastat töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas. Jaanika alustas oma karjääri töökeskkonnaspetsialistina ning liikus edasi koolitajaks ning teenusepakkuja Riskianalüüs OÜ tegevjuhiks. Täna tegeleb Jaanika Jelistratov sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada. 


Meetodid

Interaktiivsed videod, praktilised näited, testid.


Maksumus

79 € + km (94,80 eurot). 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu seadus on kättesaadav ka võõrkeeltes

Teadupärast on kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused avaldatud Riigi Teatajas. Interneti leheküljelt www.riigiteataja.ee saab õigusakte otsida pealkirja, akti andja ning  muude parameetrite järgi. Sealjuures on mugav võimalus vaadata lisaks kehtivatele redaktsioonidele nii varasemaid kui ka alles tulevikus kehtima hakkavate õigusaktide versioone. Samuti võimaldab Riigi Teataja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.