Sisukord

8-tunnine töötervishoiu- ja tööohutusalane täiendõpe III. Töökeskkonna ohutegurid, riskianalüüs ning kutsehaigused ja tööõnnetused

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Addenda OÜ on registreeritud EV Sotsiaalministeeriumis "Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse" alusel töötervishoiu ja tööohutusalase välja- ja täiendõppekursuste läbiviimiseks.
Reg.nr 22/2014

Koolituse eesmärk on anda organisatsioonide töökeskkonnaspetsialistidele, töökeskkonnavolinikele, töökeskkonnanõukogu liikmetele, juhtidele töötervishoiu- ja tööohutusalase väljaõppe. 

Koolitus on salvestatud märtsis 2023 ning sisaldab kõiki olulisi ja aktuaalseid muudatusi, mis puudutavad organisatsiooni töökeskkonnaalast korraldust:

 • tööohutusalase töö üldine korraldamine ja ülevaade kehtivatest nõuetest ning värsketest muudatustest TTOS-is (sh hiljutised, oktoober 2022 ja jaanuar 2023 muudatused)
 • ohutegurite hindamine (täiendatud: psühhosotsiaalsed ja bioloogilised ohutegurid) 

Õpiväljundina koolituse läbinu:

 • on võimeline oma ettevõttes korraldama ja läbiviima töökeskkonna ohutegurite hindamist
 • teab, mis on töökeskkonna riskianalüüs
 • oskab läbi viia töökeskkonna riskianalüüsi
 • on teadlik tööõnnetuste ning kutsehaiguste regulatsioonist 

Sihtrühm

Organisatsioonide töökeskkonnaspetsialistid, töökeskkonnavolinikud, töökeskkonnanõukogu liikmed, juhid


Teemad

Koolitusel käsitleme teemasid:

 • töökeskkonna riskianalüüs
 • ohutegurid: füüsikalised ohutegurid, keemilised ohutegurid ja bioloogilised ohutegurid 
 • ohutegurid: füsioloogilised ja psühhosotsiaalsed ohutegurid 
 • kutsehaigused ja tööõnnetused
   

 


Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(8 akadeemilist tundi) 

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Jaanika Jelistratov_2023

JAANIKA JELISTRATOV - VITS SOLUTIONS OÜ TEGEVJUHT, TÖÖOHUTUSE- JA TÖÖTERVISHOIU SPETSIALIST JA KOOLITAJA

Jaanika Jelistratov on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tervisekaitse spetsialisti eriala. Peale kooli lõpetamist spetsialiseerus ta töötervishoiu ja tööohutuse peale. ning on töötanud enam kui 10 aastat töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas. Jaanika alustas oma karjääri töökeskkonnaspetsialistina ning liikus edasi koolitajaks ning teenusepakkuja Riskianalüüs OÜ tegevjuhiks. Täna tegeleb Jaanika Jelistratov sama valdkonna digitaliseerimisega ehk VITS platvormi arendamisega, mille eesmärk on töötervishoidu ja tööohutust online keskkonnas kiiremini ja lihtsamalt ära korraldada. 


Meetodid

Interaktiivsed videod, praktilised näited, testid.


Maksumus

79 € + km (96,38 €). 


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.